Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Astrológia, ezoterika a mystika Meditácia

Toltécké snění (1. akosť)

od Ken Eagle Feather z vydavateľstva Robert Němec-Pragma nakladat. 2007 CS jazyk

Toltécké snění (1. akosť)

Autor: Ken Eagle Feather
Vydavateľstvo: Robert Němec-Pragma nakladat.
Rok vydania: 2007
ISBN: 978-80-7349-084-3
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, matná
Rozmery: 150x210x20 mm
Žáner: ine
Názov originálu: Tholtec Dreaming
Poškodenie: prehnutý obal
Toltécké snění (1. akosť) (Ken Eagle Feather)

Dôvod zľavy: prehnutý obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: prehnutý obal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Viac o knihe Toltécké snění (1. akosť) (Ken Eagle Feather)

Kniha toltécko snívanie skúma mnoho aspektov a úrovní snového stavu, odlišuje obyčajné snívanie od "bdelého snenia", stavu zvýšeného vedomia, vďaka ktorému aktívne snívajúci človek vstupuje do sna transcendencie. V tejto knihe Ken Eagle Feather predstavuje históriu miesta snívanie v toltéckych tradíciu a poskytuje praktický návod na dosiahnutie potenciálu snívanie a jeho čo najlepšieho využitia. Toltécko cesta obklopuje bdelý svet jemnú fyzikou snového sveta, aby vytvorila vedomej snové telo, zážitok často nazývaný "zážitok mimo telo", ktorý umožňuje každému využiť snívanie ako nástroje na dosiahnutie vyššieho vedomia. Autor radí, ako komunikovať, keď ste vo snovom tele, a ukazuje, s čím sa človek môže vo sne stretnúť. Určuje tiež bariéry snívanie a zahŕňa inštrukcie pre oddelenie snového tela od bdelého ega. Táto kniha naplnená technikami, ktoré stimulujú snívanie a vývoj snového tela, povedie praktizujúci osoby po toltéckych ceste snívanie.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 12,5 kB pdf 23.06.2014

Toltécké snění (1. akosť) (Ken Eagle Feather)