Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

od Tamara Paceková z vydavateľstva Wolters Kluwer (Iura Edition) apríl, 2017 SK jazyk

Autor: Tamara Paceková
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer (Iura Edition)
Rok vydania: apríl, 2017
Rok poslednej dotlače: február, 2020
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 148x210 mm
Žáner: Pracovné právo

Viac o knihe Zákon o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci - Komentár, 2. aktualizované vydanie (Tamara Paceková)

Cieľom BOZP je vytvárať systém pravidiel a požiadaviek, ktoré chránia zamestnancov a ďalšie osoby pred negatívnymi vplyvmi v pracovnom procese a upravovať vzájomné vzťahy subjektov, ktoré ovplyvňujú úroveň starostlivosti o BOZP. Druhé, aktualizované vydanie komentára ponúka odborný výklad ustanovení zákona č. 124/2006 Z. z. k 1.1.2017 s uvedením príkladov a judikatúry, s odkazmi na súvisiace domáce predpisy a príslušnú legislatívu EÚ. Je vhodnou odbornou literatúrou pre pochopenie zámeru zákonodarcu a pre nadobudnutie, resp. doplnenie si vedomostí a znalostí, na zabezpečenie ochrany práce a života a zdravia zamestnancov, ako aj plnenie zákonných predpokladov a povinností zamestnávateľov a zodpovedných zo zákona alebo z poverenia za BOZP.Autorka komentára pracuje na MPSVaR a je odborníčkou v odbore ochrany práce s dlhoročnou praxou v problematike BOZP vrátané bezpečnosti technických zariadení v oblasti stavebníctva a trhového dohľadu. Podieľa sa na príprave právnych predpisov v oblasti všeobecnej BOZP, inšpekcie práce, bezpečnosti technických zariadení a aproximačných nariadení vlády SR.Titul je určený tak pre právnické profesie, orgány štátnej a verejnej správy a samosprávy ako aj pre podnikateľskú verejnosť a študentov príslušných odborov vysokých škôl.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 311,3 kB pdf 30.03.2017

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy