Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Ostatné

Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 117x179 mm
Žáner: náučná literatúra

Viac o knihe Čo vám úspešní ľudia zabudli povedať (Veronika Švecová)

Kniha slovenskej autorky vám ľudsky jednoducho prinesie mnohé odpovede a odhalí nasledovné: Čo nám stojí v ceste za šťastím? Po čom ľudia v poslednej dobe túžia viac než po šťastí? Ako sa v živote baviť, a nie trápiť?Čo vám to teda úspešní ľudia zabudli povedať? Zabudli vám povedať, že tak ako smrť, ktorá nám prinesie uvoľnenie a koniec nášho pozemského života (pretože sa vrátime do našej podstaty), rovnako aj počas života hľadáme predovšetkým uvoľnenie. Ak chceme, aby všetky vynikajúce metódy svetových učiteľov boli úspešné, musíme sa najprv dokázať uvoľniť. Cesta za šťastím vedie cez uvoľnenie. Ukážka:Ak sa v nepriaznivej situácii dokážete uvoľniť, o to skôr sa nahradí lepšou a ako bonus vás to nebude stáť toľko síl.Uvoľnenie znamená prijať život. Prijať zmeny, ktoré nám život prináša. Možno sa vám to zdá veľmi náročné. Ono sa to ľahko povie, uvoľni sa. Ale ako to spraviť? Keď nič nestíham a šéf na mňa tlačí? Keď som škaredá a tučná? Tieto pocity vznikajú vtedy, ak sa orientujeme len na jeden koniec kanála.Život je energia, ktorá sa prejavuje skrze nás. Prichádza k nám v takej podobe a v takom množstve, ako ju priťahujeme. Prúdi k nám cez kanál. Ak je tento kanál čistý, neporušený, život k nám prichádza a prejavuje sa cez nás v tej najčistejšej, najjednoduchšej a najrýchlejšej možnej podobe. Avšak ak je kanál zanesený a kde tu prasknutý, energia zvaná život sa cestou k nám vytratí. Je neúplná a zvyčajne dlhšie trvá, kým k nám dorazí. O tom, či je kanál priepustný, nám hovoria naše pocity a nálady. Som smutná. Mám strach. Hanbím sa. Tieto pocity vám vravia: Hej, človeče, neprichádza k tebe energia! Upcháva sa ti kanál!Na druhej strane pocit uvoľnenia a pohody nám dáva silu. Prijímame život a to nám prináša chuť, radosť a energiu. Uvoľnenie kanál neustále vyčisťuje a udržiava ho tak priechodný.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 209,4 kB pdf 03.06.2015

Oflajner