Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Ostatné

Moderní přístupy k řízení výroby

od Miloslav Keřkovský; Ondřej Valsa z vydavateľstva Nakladatelství C.H.Beck 2012 CS jazyk

Moderní přístupy k řízení výroby

Autor: Miloslav Keřkovský; Ondřej Valsa
Vydavateľstvo: Nakladatelství C.H.Beck
Rok vydania: 2012
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 165x240x15 mm
Edícia: C.H.Beck pro praxi
Žáner: Riadenie, plánovanie, výroba
ISBN: 978-80-7179-319-9

Viac o knihe Moderní přístupy k řízení výroby (Miloslav Keřkovský; Ondřej Valsa)

Třetí doplněné vydání nejprodávanější publikace ediční řady C. H. Beck pro praxi přináší v oblasti přístupu k řízení výroby řadu nových postřehů. Kniha si v průběhu let získala oblibu nejen u manažerů, kteří jsou v praxi nuceni rychle reagovat na měnící se podmínky podnikání, ale slouží i jako učebnice v MBA a MSc programech B.I.B.S. - vysoké školy a také na dalších školách v České republice i na Slovensku. Za čtyři roky, které uplynuly od předchozího vydání, došlo k řadě změn. Především tlak na ceny výrobků a služeb, a tím na výrobní náklady, v důsledku světových ekonomických problémů dále zesílil. Firmy v tomto prostředí hledají veškeré možnosti, jak náklady na výrobu snížit, a to při zachování konkurenceschopnosti výrobků. Klasické Porterovo schéma polarizovaných nákladových a diferencovaných strategií již mnohdy neplatí. Zákazník stále častěji požaduje specifické výrobky a služby za nízkou cenu.
V konkurenčním prostředí obstojí zcela jistě jen ty podniky, které budou přicházet na trh s novými produkty, budou mít výraznou inovační schopnost a budou umět efektivně řídit své náklady. Dvojnásob pak platí toto tvrzení v současné složité ekonomické situaci.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 357,7 kB pdf 27.08.2013

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy