Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Ostatné

Velká kniha realitního byznysu

od Robert T. Kiyosaki z vydavateľstva Robert Němec-Pragma nakladat. 2012 CS jazyk

Velká kniha realitního byznysu

Autor: Robert T. Kiyosaki
Vydavateľstvo: Robert Němec-Pragma nakladat.
Rok vydania: 2012
ISBN: 978-80-7349-319-6
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 185x235 mm
Žáner: Eseje, úvahy, štúdie, kritiky

Viac o knihe Velká kniha realitního byznysu (Robert T. Kiyosaki)

Kniha je souborem dvaceti dvou studií vybraných realitních odborníků, kteří se sami úspěšně realitám věnují a patří ke špičce ve svém oboru. Dozvíte se mnoho praktických rad a tipů - prostřednictvím skutečných příběhů realitních makléřů, mezi něž patří také takový odborník, jako je Donald Trump, a další. Kniha obsahuje množství užitečných informací z různých oblastí realitního trhu, jako jsou např. realitní právo, správa a pronájem nemovitostí, financování nebo marketing.

Cílem této knihy je dát veřejnosti možnost, aby se poprvé mohla něco naučit od skutečných realitních investorů a poradců, lidí, kteří zažili vzestupy i pády a kteří dělají to, o čem mluví. A jim naopak tato kniha umožňuje dostat se do středu zájmu vedle mnoha finančních "odborníků" a promluvit o problematice realitního investování z pohledu reality znalých lidí. Ať se právě poprvé chystáte vstoupit na realitní trh, nebo se již nemovitostmi zabýváte delší dobu, Velká kniha trhu realit bude vaším průvodcem po tomto fascinujícím světě, kde je možné si zajistit svoji finanční budoucnost a nezávislost.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 141,7 kB pdf 27.08.2013

Velká kniha realitního byznysu (Robert T. Kiyosaki)Řiďte si svůj život tak, jak sami chcete CD (Robert T. Kiyosaki)Uzda na projekt - Príručka pre profesionálne riadenie projektov (Robert T. Kiyosaki)