Knihy beletria Voľný čas a šport Záhrada, dom Záhrada Rok v záhrade

Léto

od Reader´s Digest výběr z vydavateľstva Readers Digest Výběr s.r.o. 2007 CS jazyk

Léto

Autor: Reader´s Digest výběr
Vydavateľstvo: Readers Digest Výběr s.r.o.
Rok vydania: 2007
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 228x287x12 mm
Edícia: Ilustrovaný průvodce zahrádkáře

Viac o knihe Léto (Reader´s Digest výběr)

Ilustrovaný sprievodca záhradkára prináša nápady a inšpiráciu, predkladá fotografický výber najlepších rastlín, poskytuje praktické rady a tipy odborníkov - presne vo chvíli, keď je potřebujete.Léto je dobou každodennej starostlivosti o rastliny, ktoré sú v plnom raste. Ponúkame vám prehľad nutných prác, ktoré je potrebné v tejto dobe vykonať, a zoznam rastlín, ktoré sa v tomto období ukazujú vo svojej plnej kráse. To všetko preto, aby sme vám pomohli vytvoriť záhradu snov, ktorá zostane krásna skutočne po celý rok.Průvodce preberá jednotlivé súčasti záhrady (trvalky, letničky a dvojročné rastliny, cibuľoviny, ruže, popínavé rastliny, kríky a stromy, skalky a skalničky, vodné a bažinné rastliny , terasy a prenosné rastliny, trávniky, ovocie, zeleninu, bylinky, skleníkové rastliny aj choroby a škodcov rastlín) v súvislosti s práve prebiehajúcim ročným obdobím vrátane nadväznosti jednotlivých prác. Veľký samostatný oddiel je venovaný výberu rastlín typických pre dané obdobie av jednotlivých dieloch sú krok za krokom popísané väčšie záhradné projekty (stavba pergoly, pokladanie trávnika, drobné i väčšie architektonické úpravy záhrad a ďalšie).

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Léto (Reader´s Digest výběr)Zima (Reader´s Digest výběr)Zvířátka na statku (Reader´s Digest výběr)