Knihy beletria Cestovanie a príroda Ostatné

Cestovatelský lexikon

od Martin Dejdar; Vladimír Procházka; Pavlína Santini z vydavateľstva MLADÁ FRONTA, a.s. 2007 CS jazyk

Cestovatelský lexikon

Autor: Martin Dejdar; Vladimír Procházka; Pavlína Santini
Vydavateľstvo: MLADÁ FRONTA, a.s.
Rok vydania: 2007
EAN: 9788020414434
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 170x240x42 mm
Žáner: cestovanie, outdoor, horolezectvo

Viac o knihe Cestovatelský lexikon (Martin Dejdar; Vladimír Procházka; Pavlína Santini)

"Bol veľvyslancom kniežatstvo Hutt River, živil sa ako poštár, učiteľ, rozvážal pečivo, točil dokument pre brazílsku televíziu aj TCN na Floride, bol zvolený kráľom domorodého kmeňa na Srí Lanke, v prístavoch vykladal lode, pre výrobcu lyží schádzal tie najstrmšie svahy sveta, ako kapitán plachetnica sjezdil celý Karibik aj Stredozemné more. Človek, ktorému je naša Zem malá. "Tak charakterizuje svojho priateľa jeho častý spoločník na cestách Martin Dejdar. Aj s jeho prispením vznikol Cestovateľská lexikón, ktorý radí profesionálnym i amatérskym cestovateľom, ako sa po cestách iv tých najexotickejších kútoch sveta správať. Rozsiahla publikácia obsahuje aj kompletný prehľad všetkých krajín sveta so základnými údajmi.

Svetlo v plameni

Cestovatelský lexikon (Martin Dejdar; Vladimír Procházka; Pavlína Santini)