Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Manažment, riadenie, personalistika

Dobré jméno firmy

od Zdenek Dytrt z vydavateľstva ALFA NAKLADATELSTVÍ, s.r.o. 2006 CS jazyk

Dobré jméno firmy

od Zdenek Dytrt z vydavateľstva ALFA NAKLADATELSTVÍ, s.r.o. 2006 CS jazyk

Autor: Zdenek Dytrt
Vydavateľstvo: ALFA NAKLADATELSTVÍ, s.r.o.
Rok vydania: 2006
Rok poslednej dotlače: august, 2010
ISBN: 80-86851-45-1
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, matná
Rozmery: 175x250x10 mm
Žáner: Životná pomoc,psychológia

Viac o knihe Dobré jméno firmy (Zdenek Dytrt)

Před deseti lety autor spolu s představiteli hradecké a pardubické univerzity založil občanské sdružení Etika podnikání a veřejné správy. Důvodem bylo zvyšování neetického konání v některých podnikatelských, veřejných a správních organizacích, které se objevovalo nejenom u nás, ale i ve světě. Tehdy si uvědomili, že je třeba něco dělat, aby u nás nezdomácnily „mravy“, na které jsme nebyli zvyklí a které jsme si nepřáli. Rozhodli se proto proti nim bojovat.Informace o významu etiky v managementu bylo třeba rozšířit mezi více zájemců, a proto začali od roku 2000 vydávat knihy pod názvem Manažerská etika - inspirace 21. století. Presentovali v nich názory úspěšných manažerů, kteří se hlásili k etice v podnikání. Publikacemi chtěli docílit, aby se manažeři nad problémem zamysleli. Proto byly prezentovány jako přátelské setkání manažerů se čtenáři, kteří chtějí být rovněž úspěšní.Ve třech dílech bylo zveřejněno přes sedmdesát názorů našich a zahraničních odborníků. Do posledního dílu přispěl i pan Ramiro Cibrián se svým názorem na význam etiky v Evropské unii. Po té autoři začali publikovat odbornou literaturu adresovanou nejen manažerům, ale i posluchačům vysokých škol, především ekonomického zaměření, protože právě oni by měli být nositeli etických postojů v řízení ekonomiky.

Výhody dyslexie

Dobré jméno firmy (Zdenek Dytrt)