Knihy beletria Pre deti a mládež Šikovné ruky

Autor: Radka Křivánková
Vydavateľstvo: Vydavatelství MAC,spol.s.r.o.
Rok vydania: 2006
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 220x245x10 mm

Viac o knihe Ozdobné balení dárků pro děti (Radka Křivánková)

Po troch úspešných knihách autorky Radky Křivánková, ktoré vyšli pod rovnakým názvom "Ozdobné balenie darčekov" v roku 2003 a 2004 a 2005 sa autorka tentoraz rozhodla vydať knihu pre šikovné děti.Do knihy Ozdobné balenie darčekov pre deti Radka Křivánková vybrala také spôsoby balenia, ktoré určite deti zaujmú a zároveň zodpovedajúce ich schopnostiam a možnostem.Proto tu nájdeme napríklad kapitolu nazvanú "Zvieratká", obsahujúci rad jednoduchých návodov na balenie darčekov do tvarov mačičky, hada, lienok a iných, ktorá deťom bude určite najbližší. V kapitole "Kytičky" sú zaradené rôzne spôsoby vytvárania ozdôb na darčeky opäť v tvare jednoduchých kvetov, ale aj hviezdičiek a mašľou. Časť "Krabičky" obsahuje návody na vytvorenie jednoduchých krabičiek na drobné darčeky a posledná časť "Darčeky" opäť rôzne spôsoby ozdobného balenie darčekov, ktoré zvládnu aj děti.Kniha je určená pre deti od materských škôl až po náctileté.Každý pracovný postup obsahuje názorné opisy aj nákresy a farebnú fotografiu hotového výrobku. Deti knihou sprevádza dvojica "radílků" Dáreček a Mašlička.

Spev siren

Ozdobné balení dárků pro děti (Radka Křivánková)Zástera pončo OXY Go Shiny (Radka Křivánková)