Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Psychológia

Autor: Adam Hart-Davis
Vydavateľstvo: PORTÁL, s.r.o.
Rok vydania: 2006
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 145x205x5 mm
Edícia: Nápady hry tvořivost
Žáner: Deti a mládež

Viac o knihe Lišácké hádanky a hlavolamy (Adam Hart-Davis)

Rozvoj logického myšlení pro děti od 9 letDěti se snadno učí, pokud jsou dostatečně motivovány. Když je učení zábavné a poutavé, mají zájem poznávat, vymýšlet a hledat řešení. V knize jsou příběhy dětí, zvířat, kouzelníků, detektivů, cyklistů, farmářů, strojvůdců, které vždy končí otázkou. Při hledání řešení se zábavnou formou rozvíjí logické myšlení a děti si procvičují své matematické schopnosti. Správné řešení hlavolamu je uvedeno vždy na následující stránce. Všechny uvedené úlohy byly vyzkoušeny při vyučování a jsou použitelné v domácím prostředí i ve škole třeba při procvičování matematiky. Hlavolamy jsou doplněny stručnými zajímavostmi označenými Matematické perličky. Kniha je určena dětem ve věku od 9 let, využijí ji rodiče, kteří chtějí se svými dětmi trávit příjemně a užitečně čas, učitelé matematiky, vychovatelé ve školních družinách a pracovníci, kteří organizují zájmovou činnost dětí.

Lišácké hádanky a hlavolamy (Adam Hart-Davis)PaM 6-7/2023 - Platební neschopnost zaměstnavatele (Adam Hart-Davis)Kameny 3 od A do Z - Více než 250 krystalů (Adam Hart-Davis)