Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Anglická gramatika Oxford Practice Grammar

Oxford Practice Grammar Intermediate - Plans and Worksheets

od Godfrey, R. z vydavateľstva Oxford University Press 2009

Oxford Practice Grammar Intermediate - Plans and Worksheets

od Godfrey, R. z vydavateľstva Oxford University Press 2009

Autor: Godfrey, R.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2009
EAN: 9780194579896
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Predmet: Anglický jazyk
Kúpou tohto produktu získate 0,40 bodov

Viac o knihe Oxford Practice Grammar Intermediate - Plans and Worksheets (Godfrey, R.)

Jasné vysvetlenie a precvičovanie gramatiky pre tri rôzne úrovne, pre každú úroveň kniha zvlášť. Táto séria obsahuje gramatiku pre medzinárodné skúšky PET, FCE, CAE, CPE a TOEFL. Výstupný test študentom ukáže, či sú pripravení postúpiť na vyššiu úroveň Oxford Practice Grammar. Súčasťou každej knihy je CD-ROM, ktorý obsahuje mimoriadne kvalitne spracované interaktívne cvičenia zamerané na hľadanie a opravy chýb, ďalej testy s výberom odpovedí z niekoľkých ponúkaných možností a tiež aktivity spojené s počúvaním dialógov.

Tri rôzne úrovne:

• Basic– krátke a jednoduché vysvetlenia anglickej gramatiky
  • Intermediate - podrobnejšie vysvetlenie s príkladmi
  • Advanced - detailné vysvetlenie pravidiel anglickej gramatiky s mnohými cvičeniami

Basic and Intermediate

Použite hotové plány hodín a fotokopírovateľné pracovné listy a sledujte napredovanie vašich študentov v gramatike. Každý plán hodiny vychádza z lekcie v Oxford Practice Grammar.

Obsahuje primerané množstvo materiálov na jednu vyučovaciu hodinu s množstvom cvičení a aktivít navyše.

Štruktúra plánov je:

• Názorná ukážka gramatiky v praxi
  • Vysvetlenie použitia a možnosť pre študentov vytvoriť si svoje vlastné pravidlá
  • Precvičovanie

Advanced

Precvičovanie gramatiky pre pokročilých. Pomáha v príprave na medzinárodné certifikáty pre pokročilých CAE, CPE, TOEFL, IELTS, atď.

Kniha je vhodná na samoštúdium a obsahuje:

• Jednu stranu cvičení navyše k jednej strane gramatických pravidiel z knihy Oxford Practise Grammarzahŕňajú: cvičenia na slovnú zásobu, editovateľné cvičenia, kde si študent môže zostavovať dlhšie texty, priraďovacie cvičenia, ktoré pomáhajú študentom zlepšiť si celkový, ústny a písomný prejav v anglickom jazyku
  • Odkazy na konkrétne vysvetlivky a príklady Oxford Practice Grammar úroveň Advanced.

Oxford Practice Grammar Intermediate - Plans and Worksheets (Godfrey, R.)Jak přežít zkušební dobu (Godfrey, R.)