Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Anglická gramatika Oxford Practice Grammar

Oxford Practice Grammar Basic without Key (Revisited Edition)

od Paterson, K. - Harrison, M. - Coe, N. z vydavateľstva Oxford University Press 2020

Oxford Practice Grammar Basic without Key (Revisited Edition)

Autor: Paterson, K. - Harrison, M. - Coe, N.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2020
EAN: 9780194214735
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Predmet: Anglický jazyk
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 1.8.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,05 bodov

Viac o knihe Oxford Practice Grammar Basic without Key (Revisited Edition) (Paterson, K. - Harrison, M. - Coe, N.)

Jeho osvedčená a overená metodológia poskytuje prehľadné vysvetlenia a veľa praktických cvičení navyše. Úroveň Basic poskytuje veľa praktických cvičení a krátke vysvetlenia gramatiky.

NOVÝ dizajn jasne prezentuje každú lekciu tak, aby boli gramatické témy zrozumiteľné.

Pokrýva potreby študentov na zvládnutie medzinárodných skúšok, napr. Oxford Test of English, A2 Key – C2 Proficiency, IELTS a TOEFL.

Pravidelné opakovacie lekcie a testy pomáhajú študentom zamerať sa na gramatiku, ktorú potrebujú najviac precvičiť.

Stiahnuteľné progress testy pre každú úroveň.

Výstupné testy, ktoré uistia študentov, že sú pripravení na vyššiu úroveň Oxford Practice Grammar

5,0 z 5 (1x)

Zuzana neoverený používateľ 13. december 2018
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy