Knihy beletria Cestovanie a príroda Ostatné

Cestovatelův zápisník

od Medved z vydavateľstva COLUMBUS spol. s r.o. 2006 CS jazyk

Autor: Medved
Vydavateľstvo: COLUMBUS spol. s r.o.
Rok vydania: 2006
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 129x206x15 mm
Podtitul: Ke knize Šifra mistra Leonarda + společenská hra na motivy knihy
Žáner: Hobby - mužské
Formát: A4

Viac o knihe Cestovatelův zápisník (Medved)

Kníh, ktoré pre vás napísali iní a v ktorých si len čítate, je veľa. Vlastne väčšina. Ale čo keby niekto prišiel s knižkou, ktorú si z polovice napíšete sami??? Ak ste si obľúbili bestseller Dana Browna Da Vinciho kód, máme pre vás skvelý návrh. Keď nebudete vedieť, kam na dovolenku, vezmite náš Cestovatelův zápisník a ceruzku a rozbehnite sa po stopách slávneho románu. Aby ste vedeli, kam sa vydať, nájdete v ňom potrebné turistické informácie, popis najznámejších miest, na ktorých sa dej odohráva a mnoho ďalších zaujímavostí. A kam sa pozrieme? Samozrejme do Louvru, do tajomného kostola Saint Sulpice, do ulíc Paríža aj Londýna ... Obrázok vám konkrétnu lokalitu priblíži, ale okrem toho si môžete na voľné strany vlepiť svoje vlastné fotky, ktoré si priamo na mieste kúpite. Zvyšné prázdne stránky potom poslúžia k zaznamenaniu vašich jedinečných zážitkov, postrehov a nápadov, alebo aj kresieb či vlastnej literárnej tvorby. Kde je napísané, že "v stopách" veleslavného Dana Browna, nejde už teraz ďalší potenciálny spisovateľ?

Svetlo v plameni
Kruhy na vode