Školské potreby Školské tašky Školské tašky pre 1. stupeň

Tovar posielame do 5 dní
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 3.9.2024

Viac o produkte Školský set 5 dielny Reybag Pink Safari

Kompaktná školská taška + Peračník + Taštička na prezúvky + Box na zošity A4+A5.

Anatomický batoh je určený pre všetky dievčatá a chlapcov na 1. stupni. Je ľahký, šetrný k chrbtici. Má silne polstrovaný ergonomický chrbát, ktorý sa prispôsobí chrbtici nových prvákov, aby vytvoril a udržal zdravé držanie tela. Mäkké ramenné popruhy školskej tašky sú nastaviteľné vo viacerých bodoch, vďaka čomu sa taška plne prispôsobí výške a postave dieťaťa. Celý povrch zadnej časti tašky prilieha k chrbtu dieťaťa a odľahčuje chrbticu.

Školská taška dosahuje úmernú záťaž na ramenné a chrbtové svaly, vďaka čomu je nosenie pre deti zdravé a pohodlné.Vďaka svojej tvarovej štruktúre a použitiu materiálov prémiovej kvality je mimoriadne odolná, nemusíte kupovať každý rok novú tašku!
Odporúčané pre dieťa 1-4. triedy. Polstrovaná oblasť bedier, viacbodové, mäkké ramenné popruhy.

Extrémne ľahký - len 0,87 kg. Vyrobené z odolného, pevného materiálu, 4 plastové podrážky na spodnej časti. Má 3 veľké priehradky na zips - v najväčšej sa nachádza prepážka vo vnútri priehradky. Na každej strane je vrecko na gumu a na taške tiež veľkoplošné reflexné prvky pre bezpečnosť.
Kapacita tašky je 23 litrov a nosnosť do 10 kg. Rozmery: 32 x 42 x 18 cm.

Prázdny jednoduchý peračník s jednou klopou:

Sgumovými úchytmi na ceruzky a perá, vreckom na suchý zips vhodným na peniaze, gumu a prepážkou s priehľadnou fóliou a rozvrhom hodín.

- Výška 20,0 cm
- Šírka 13,5 cm
- Hĺbka 4,0 cm

Taštička na obuv alebo na telesnú výchovu:

Vrecko sa sťahuje pomocou šnúrok, ktoré vedú cez celú zadnú časť a dá sa nosiť na chrbte alebo na ramene. Je vhodné na prezuvky alebo aj na oblečenie na telesnú výchovu alebo na každodenné nosenie. Rozmer: 44 x 34 cm.

Školský box na zošity, formát A4:

S motívom , zatváranie zaistené gumičkou,materiál tvrdý karton. Rozmer: 23 x 33 x 3,5 cm.

Školský box na zošity, formát A5:

S motívom , zatváranie zaistené gumičkou,materiál tvrdý karton. Rozmer: 16 x 22 x 3 cm.

Svetlo v plameni
Kruhy na vode