Knihy beletria Beletria Fantasy a Sci-fi

ISBN: 978-80-551-9428-8
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 145x227x38 mm
Žáner: YOLi, young adult, new adult
Predpredaj: titul dostupný od 26.7.2024, po vydaní / dotlači posielame do 3 pracovných dní

Viac o knihe Štvrté krídlo – Špeciálne vydanie (Rebecca Yarros)

Špeciálne vydanie s oriezkou a bonusovými kapitolami v limitovanom počte kusov.

Dvadsaťročná Violet Sorrengailová mala vstúpiť do Pisárskeho kvadrantu a prežiť pokojný život medzi knihami a dejinami. Veliaca generálka a zhodou okolností aj jej tvrdohlavá matka ju však donútila zúčastniť sa na výbere medzi elitných dračích jazdcov. No ak ste útlejší a nižší než stovky ostatných kandidátov, smrť vám doslova dýcha na krk. Draci si totiž málokedy vyberajú "krehkých" ľudí. Tých pália na popol.

Keďže drakov, čo by si vybrali Violet, je ako šafranu, väčšina kadetov by ju najradšej zniesla zo sveta, len aby zvýšili vlastné šance. Pre iných, napríklad pre mocného a nemilosrdného veliteľa krídla v Jazdeckom kvadrante Xadena Riorsona, je tŕňom v oku Violetin pôvod.

Ak chce Violet prežiť, musí sa spoľahnúť na svoj dôvtip. S každým dňom je však vojna za hranicami akadémie čoraz krvavejšia, obrana kráľovstva zlyháva a počet mŕtvych narastá. Navyše sa zdá, že velitelia skrývajú hrôzostrašné tajomstvo.

Spev siren

Štvrté krídlo – Špeciálne vydanie (Rebecca Yarros)Toto mali čítať naši rodičia (Rebecca Yarros)