Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Cestovanie a príroda Sprievodcovia

Slovensko v obrazoch (1. akosť)

od Vladimír Bárta; Vladimír Barta z vydavateľstva AB ART press, s.r.o. júl, 2023 SK jazyk

Slovensko v obrazoch (1. akosť)

Autor: Vladimír Bárta; Vladimír Barta
Vydavateľstvo: AB ART press, s.r.o.
Rok vydania: júl, 2023
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm
Poškodenie: ošúchaný roh
ISBN: 978-80-89270-54-5A
Dostupnosť: na sklade (2 ks)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 8.7.2024
Slovensko v obrazoch (1. akosť) (Vladimír Bárta; Vladimír Barta)

Dôvod zľavy: ošúchaný roh.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: ošúchaný roh.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe Slovensko v obrazoch (1. akosť) (Vladimír Bárta; Vladimír Barta)

Na obálke reprezentačnej celofarebnej obrazovo-textovej knihy Vás uvíta majestátna fotografia Nitrianskeho hradu. Keď ju otvoríte uvítajú Vás briliantné farebné fotografie najzaujímavejších a najkrajších zákutí našej krajiny. Obsahuje aj informačné texty o hlavnom meste starej i novej Bratislave a najdôležitejších vybraných slovenských mestách.

Texty a najmä pôsobivé fotografie Vás zavedú do čarovného sveta Slovenska a prezradia o starých hradoch a parádnych zámkoch, o vzácnych kostoloch z kameňa i dreva, unikátnej ľudovej architektúre, o skvostných národných parkoch, očarujúcich vodopádoch a nevšedných ľadovcových plesách pozvú Vás na návštevu folklórnych festivalov vo Východnej i Detve dozviete sa o folklórnych zvykoch a ďalších zaujímavostiach. Čitateľ sa v knihe tiež oboznámi so základnými geografickými údajmi a históriou Slovenska. Pôsobivé fotografie sú doplnené textami až v 12 jazykoch, čo umožní aby ste knihu venovali aj svojim priateľom v zahraničí.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Slovensko v obrazoch (1. akosť) (Vladimír Bárta; Vladimír Barta)Cannabis Trips (Vladimír Bárta; Vladimír Barta)