Tovar za body

Doplatok 84 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte FUJIFILM INSTAX Square LINK, White

SQUARE Link prichádza s množstvom nových, jedinečných funkcií navrhnutých na podporu kreativity, vrátane tlače AR (Augmented Reality) a INSTAX Connect, ktoré umožňujú fanúšikom okamžitej fotografie a tlače zo smartfónov individualizovať a zdieľať svoje snímky úplne novými spôsobmi. Rovnako ako všetky produkty v rade tlačiarní INSTAX Link Smartphone, aj SQUARE Link ponúka rôzne šablóny rámov, digitálne nálepky a možnosti režimu tlače, ktoré umožňujú tvorcovi obrázkov zvýšiť kreativitu pomocou bezplatnej aplikácie na stiahnutie.

Tlač AR (Augmented Reality - rozšírená realita)

SQUARE Link ponúka možnosť pridať k obrázkom funkcierozšírenej reality vrátane špeciálnych efektov, textu, obrázkov, fariebpozadia, čmáraníc a animácií. QR kód vytlačený na fotografii odomkne obsahrozšírenej reality, ktorý si potom používatelia môžu prezerať na výtlačku aokolo neho jednoduchým naskenovaním kódu pomocou smartfónu, aby videli efekty vakcii.

INSTAX Connect

Pomocou aplikácie SQUARE Link umožňuje funkcia INSTAXConnect používateľom digitálne zdieľať obrázky INSTAX výberom obrázkasmartfónu, pridaním textového obsahu a/alebo efektov a jeho odoslaním doakéhokoľvek pripojeného zariadenia (t. j. smartfónu, tabletu atď.).Používatelia môžu pridať text k svojim obrázkom a získať textové odpovedeodoslané späť priamo na obrázok. Príjemcovia, ktorí sú tiež používateľmi SQUARELink, si môžu dokonca vytlačiť kópiu obrázka s textom alebo bez neho.

Možnosť prispôsobiť si výtlačky INSTAX pomocou režimovobrázkov, dizajnových rámov a nálepiek.

Rovnako ako všetky produkty v rade tlačiarní INSTAX LinkSmartphone, aj SQUARE Link obsahuje množstvo šablón rámov, digitálnych nálepieka možností režimu tlače, ktoré umožňujú tvorcovi obrázkov kreatívne vylepšiťobrázok. Používatelia si môžu vybrať medzi dvoma možnosťami režimu tlače -INSTAX-Rich Mode pre hlboké, vylepšené farby a INSTAX-Natural Mode preklasickejší vzhľad. Obrázky zo smartfónu je možné vylepšiť aj umeleckými filtramialebo úpravou jasu, kontrastu a sýtosti obrazu. Používatelia SQUARE Link môžutiež spojiť až deväť obrázkov do jednej tlačovej koláže INSTAX pomocou funkciekoláže v aplikácii.

Ľahký, prenosný a rýchly

Kompaktný, ľahký a s pruhovanou textúrou. SQUARE Linkprijíma obrázok zo smartfónu používateľa a začne tlačiť približne za 12 sekúnd,podporuje nepretržitú tlač a je schopný vytlačiť približne 100 výtlačkov INSTAXna jedno nabitie cez Bluetooth.

Základné parametre

Spôsob záznamu:    3-farebná expozícia s OLED

Film vhodný na použitie:    FUJIFILM INSTAX SQUARE InstantFilm (predávaný samostatne)

Veľkosť obrázka:    62 mm × 62 mm

Počet expozičných bodov:    800 × 600 bodov

Rozlíšenie expozície:     12.5 bod/mm

Expozičná gradácia:    RGB gradácia 256 farieb

Rozhranie:     Bluetooth Ver. 4.2 (BLE)

Vytlačiteľný format obrázka:     JPEG, PNG, HEIF, DNG

Čas potrebný na vytlačenie:    Nahratie obrázka - fotografickývýstup (vysunutie) približne 12 sekúnd.

Počet vytlačiteľných obrázkov:    Približne 100 (pri plnomnabití batérie; počet závisí od  spôsobu používania tlačiarne)

Napájanie:    Nabíjateľná lithium ion batéria (zabudovaná,nedá sa vybrať)

Čas nabíjania:    Približne 80 až 120 minút (závisí odteploty v prostredí počas nabíjania)

Spotreba energie:   Približne 3 W