Učebnice, slovníky Stredné školy Strojopis

Administratíva a Korešpondencia pre 1. ročník - (Digitálna učebnica)

SK jazyk

Administratíva a Korešpondencia pre 1. ročník - (Digitálna učebnica)

SK jazyk

ISBN: 978-80-8280-408-2
Typ tovaru: digitálna učebnica
Licencia: Licencia na 1 rok (365 dní) na prístup do digitálnej verzie učebnice
Dostupnosť: Pripravujeme
Naša cena 28,- €

Viac o produkte Administratíva a Korešpondencia pre 1. ročník - (Digitálna učebnica)

Digitálna učebnica pre žiakov 1. ročníka obchodných akadémií je spracovaná ako cvičebnica pre nácvik klávesnicovej gramotnosti.

Učivo je v digitálnej učebnici rozdelené do 6 tematických celkov zameraných na význam klávesnicovej gramotnosti, oboznámenie sa s pracovným prostredím a osvojenie si správnych návykov, na nácvik písania na klávesnici, na nácvik osobitnej úpravy textu, na upevňovanie presnosti a zvyšovanie rýchlosti písania. Priebežne sú zahrnuté aj lekcie na nácvik písania v anglickom a nemeckom jazyku. Pomáha získať zručnosti v editovaní textu a vo vypracúvaní jednoduchých úradných písomností, ktoré si vyžadujú formálnu úpravu textu. Poskytuje široké spektrum aktuálnych informácií, učiva a cvičení z obchodnej korešpondencie so zámerom, aby žiaci zvládli normalizovanú úpravu obchodných listov.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Administratíva a Korešpondencia pre 1. ročník - (Digitálna učebnica)Open Mind Intermediate Workbook without Key + CD - pracovný zošit