Knihy beletria Cestovanie a príroda Sprievodcovia Európa Slovensko

Trilógia Turistické Slovensko (v obale)

od Adam Frkáň, Ján Lacika , Milan Lackovič, Pavel Forgáč z vydavateľstva DAJAMA máj, 2024 SK jazyk

Trilógia Turistické Slovensko (v obale)

Autor: Adam Frkáň, Ján Lacika , Milan Lackovič, Pavel Forgáč
Vydavateľstvo: DAJAMA
Rok vydania: máj, 2024
ISBN: 978-80-8136-163-0
Typ tovaru: pevná
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 160x235 mm
Edícia: Edícia KS
Žáner: Cestovanie, sprievodcovia
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 31.7.2024

Viac o knihe Trilógia Turistické Slovensko (v obale) (Adam Frkáň, Ján Lacika , Milan Lackovič, Pavel Forgáč)

Tri knihy: Najkrajšie jednodňové túry, Turistické magistrály a Cesta hrdinov SNP – pod spoločným názvom TURISTICKÉ SLOVENSKO. Knihy nám priblížia naše najkrajšie turistické miesta a zavedú nás do pohorí, ktoré tu existujú už od nepamäti. Trilógia predstaví Slovensko z turistického pohľadu a ukáže to najlepšie čo nám naša krajina v rámci turistiky môže ponúknuť. Cieľom trilógie Turistické Slovensko je poskytnúť čitateľom komplexný pohľad na turisticky atraktívne lokality a prírodné krásy Slovenska prostredníctvom troch kníh: „Najkrajšie jednodňové túry, Turistické magistrály a Cesta hrdinov SNP”.

Tieto knihy majú za úlohu prezentovať rôznorodé turistické trasy z pohľadu ich prírodného, historického a kultúrneho významu. Tieto knihy sú určené všetkým nadšencom prírody, dobrodružstva a turistiky, ktorí chcú objavovať krásy Slovenska. Či už ste skúsený turista, ktorý sa rád vyberie na dlhé túry do hôr, alebo začiatočník, ktorý si chce vychutnať krátke výlety, táto trilógia vám poskytne cenné informácie a inšpiráciu.

Máme veľké šťastie, že naša rozlohou malá krajina je mimoriadne pestrá a rôznorodá a má v ponuke stovky námetov, ako sa po nej zmysluplne prejsť a pritom navštíviť niečo iné a jedinečné. Trilógia Turistické Slovensko: Najkrajšie jednodňové túry Turistické magistrály Cesta hrdinov SNP.

Vila v Taliansku