Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Beletria Ostatné romány, poviedky a novely

A zaznel šofar (1. akosť)

od Francine Riversová z vydavateľstva Kumran, s.r.o. 2020 SK jazyk

A zaznel šofar (1. akosť)

od Francine Riversová z vydavateľstva Kumran, s.r.o. 2020 SK jazyk

Autor: Francine Riversová
Vydavateľstvo: Kumran, s.r.o.
Rok vydania: 2020
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 157,0x233,0x42,0 mm
Poškodenie: ošúchaný roh
ISBN: 978-80-89993-25-3A
Dostupnosť: na sklade (1 ks)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 2.9.2024
A zaznel šofar (1. akosť) (Francine Riversová)

Dôvod zľavy: ošúchaný roh, špinavý obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: ošúchaný roh, špinavý obal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Viac o knihe A zaznel šofar (1. akosť) (Francine Riversová)

Román A zaznel šofar, je novým majstrovským dielom s nezabudnuteľnými postavami obľúbenej autorky Francine Riversovej. Príbeh mladého manželského páru odohrávajúci sa v strednej Kalifornii.

On vyzeral ako dokonalý pastor pre Centervillský kresťanský zbor. Ona bola jeho dokonalou manželkou.

Keď Paul Hudson prijal miesto pastora cirkevného zboru, ktorý sa ocitol v kríze, netušil, do čoho ide. Netrvalo však dlho a Centervillský kresťanský zbor sa odrazil od dna. Počet členov začal veľmi rýchlo stúpať, všetko išlo ako po masle. Len keby to tak videla aj jeho manželka. Paul sa však rozhodol, že sa jej tichým nesúhlasom nenechá vyviesť z miery.
Eunice cítila, že niečo nie je v poriadku a že je to tak už dlhý čas...

Potichu zatvorila dvere spálne a kľakla si k posteli. Topím sa, Bože. Nikdy som sa necítila taká sama. Na koho iného sa mám obrátiť, Pane? Kde má manželka pastora hľadať pomoc, keď sa jej rúca manželstvo a život sa vymyká spod kontroly?
Schmatla vankúš a pritisla si ho k ústam, aby nebolo počuť jej vzlyky.

Ukážka z knihy:

Samuel sa kľačiačky modlil, keď naňho Abby zavolala. Počul aj Timmyho a usmial sa. Jeho staré kosti protestovali, keď sa narovnal. Celé dopoludnie nedokázal dostať z hlavy Paula Hudsona a považoval to za znak, že potrebuje modlitbu. Väčšina žien zo zboru o ňom tvrdila, že je „očarujúci“, ale muži ním až takí očarení neboli, keďže cítili tlak nových požiadaviek.

„Vyjadruje sa tak, akoby som doteraz žiadnu poradu neviedol,“ pred niekoľkými dňami sa mu do telefónu sťažoval Otis. „Povedal, že chce, aby som si budúcu poradu vopred naplánoval. Ale ja mám vždy nachystaný plán! Teraz chce, aby som ho vytlačil, a to toľkokrát, aby sa ušiel každému. Ako keby sa tým niečo zmenilo. A dal mi zoznam veci, ktoré chce kúpiť. Chce nové ozvučenie.“

Samuel sa mu pokúsil vysvetliť, že Paul chce skrátka prilákať viac mladých ľudí, ale Otis ho nepočúval. „Prilákať? A čím? Rockovou hudbou?“

„Len sa upokoj, Otis. Som si istý, že by nenútil Eunice hrať rockovú hudbu. Vieš si to predstaviť?“

Svetlo v plameni
VIna, ktoru nesies

A zaznel šofar (1. akosť) (Francine Riversová)