Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Veda, technika a počítače Stavebníctvo, architektúra a desing

Hygge domov (1. akosť)

od Meik Wiking z vydavateľstva Jota január, 2023 CS jazyk

Hygge domov (1. akosť)

od Meik Wiking z vydavateľstva Jota január, 2023 CS jazyk

Autor: Meik Wiking
Vydavateľstvo: Jota
Rok vydania: január, 2023
ISBN: 978-80-7689-112-8
Typ tovaru: pevná
Rozmery: 127x176 mm
Žáner: Zdravý spôsob života
Poškodenie: narazený roh
Dostupnosť: na sklade (1 ks)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 8.7.2024
Hygge domov (1. akosť) (Meik Wiking)

Dôvod zľavy: narazený roh, ošúchaný obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: narazený roh, ošúchaný obal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe Hygge domov (1. akosť) (Meik Wiking)

Jak si vytvořit místo pro šťastný život. Hygge je umění navodit příjemnou atmosféru. Být s lidmi, které máme rádi, nebo jen v tichosti sami se sebou. Pocit, že jsme v bezpečí, chránění před světem a můžeme si dovolit polevit v ostražitosti. Hygge je pocit domova.

Meik Wiking nám tentokrát poradí, jak z domu nebo bytu uděláme domov, místo, kde najdeme pohodlí a spojení to je to pravé hygge. Zamyslete se nad tím, co rádi děláte, jak doma trávíte čas, jaké aktivity vám přinášejí radost a pohodu. Podle Meikových rad si pak vytvoříte přesně takový prostor, který vám umožní cítit se doma tak, jak si přejete, a podpoří vás v těch činnostech, kterým se toužíte věnovat. Tato kniha je založená na výsledcích nových výzkumů kodaňského Institutu pro výzkum štěstí. Přináší návrhy drobných změn, které budou mít velký dopad. Například jak v jednotlivých pokojích dosáhnout pocitu větší prostornosti, proč kulaté jídelní stoly vytvářejí víc radosti a také jak důležité je vhodné osvětlení.

Nezáleží na tom, kolik máte prostoru či peněz. Meik Wiking vám ukáže, jak si vytvoříte vlastní útulný domov a budete žít jako nejšťastnější lidé na světě. Domov by měl být místem, kde se cítíte bezpečně a pohodlně, místem, kde se můžete projevit, tvořit, odpočívat, místem, kde prostě můžete být sami sebou.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Hygge domov (1. akosť) (Meik Wiking)