Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Ezoterika

Rozmery: 174,0x235,0x35,0 mm
Žáner: Záhady, tajomno
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Děti matrixu (David Icke)

Narodili jsme se do světa ovládanáho neviditelnými silami, které sužují a manipulují lidstvo už tisíce let. Ne, tohle není scénář hollywoodského filmu. Možná se rozhlížíte kolem sebe a myslíte si, že to, co vidíte, je „skutečné“. Ve skutečnosti však žijete v iluzi – iluzi, jejímž cílem je udržet vás v mentálním, emocionálním a duchovním vězení.

David Icke odhaluje tyto síly a jejich metody ovládání lidí a rozkrývá fantastickou síť globální manipulace, kterou organizují síly mimo tuto fyzickou sféru. Odhaluje skryté pokrevní linie, jejichž prostřednictvím mezi námi neviditelně žijí a působí entity z jiných dimenzí, a ukazuje, že pokrevní linie dnešních královských, politických a ekonomických vládců jsou stejné jako ty, které vládly jako králové a královny v dávných dobách. Icke navazuje na své vysoce ceněné knihy A pravda vás osvobodí a Největší tajemství a ještě více zvedá závoj tajemství, který tak dlouho udržoval lidstvo ve zmanipulované nevědomosti. Pravda není jen tam venku, ale velká část z ní je právě zde.

Zbavme se strachu z toho, co si o nás myslí ostatní, a začněme žít a vyjadřovat svůj vlastní jedinečný životní styl, názor a realitu. Jestliže to uděláme, vystoupíme ze stáda, a když to udělá dost z nás, žádné stádo nebude. Všem ostatním dopřávejme svobodu a respekt, aby mohli vyjadřovat svou jedinečnost beze strachu z posměchu a odsouzení za to, že se odlišují. Když to uděláme, přestaneme být ovčáckým psem, který drží stádo v řadě. Nikdo se nesnažte vnucovat své přesvědčení nebo realitu někomu jinému, a proto vždy respektujte svobodu ostatních rozhodovat se jinak. To je bod rovnováhy, který brání tomu, aby se svobodná vůle jednoho člověka vnucovala druhému.

Tyto tři kroky by vyvolaly takovou proměnu, že by z tohoto vězení učinily ráj. A všechny tři, jak se nás týkají, máme moc zavést právě teď. Tato kniha možná řekla mnoho o pokrevních liniích a historii a metodách lidského otroctví. Možná že v ní byla dosti dlouze zdůrazňována genetická souvislost reptiliánů s tím vším. To je důležité, protože lidé potřebují vědět, co se na této úrovni reality děje. Ale to, o čem tato kniha skutečně byla, je osvobození lidstva z Velké iluze.

5,0 z 5 (1x)

bystrik overený používateľ 18. jún 2024
Tuto knihu a vsetky od davida ickeho by mali vyucovat na skolach. Utajovana historia ako ju takmer nikto nepozna. Vsetko prepojene na zaklade dokazov. Skor je uveritelne ze zem drzi obrovska godzila ako oficialna verzia historie :)
Oflajner