Knihy beletria Cestovanie a príroda Sprievodcovia Ázia

Vydavateľstvo: Lingea
Rok vydania: máj, 2024
ISBN: 978-80-7508-965-6
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 115,0x164,0x0,0 mm
Edícia: Turistický průvodce Rother
Žáner: Cestovanie, mapy
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Arménie (Michael Wellhausen)

Prozkoumejte 50 pečlivě vybraných tras, objevujte středověké kláštery a horské stezky v srdci Kavkazu.

Představujeme vám průvodce Arménií – klenotem mezi Černým a Kaspickým mořem, na rozhraní Evropy a Asie.

Při příletu s turistickým vybavením můžete ihned vyrazit na dobrodružné túry po více než 100 vrcholech Arménie. Objevujte středověké kláštery v harmonii s přírodou a vychutnejte si historii v každém kroku – třetina tras vede kolem těchto fascinujících památek.

Arménie je nejen zemí nádherných krajinných panoramat, ale i kolébkou křesťanství s bohatým dědictvím středověkých klášterních komplexů, které jsou citlivě začleněny do přírodního prostředí. Mnohé z nich byly nedávno restaurovány a stále jsou živým svědectvím arménské historie. Objevte tyto skvosty na trasách, kde vás může překvapit i poslech duchovní hudby – arménský chorál.

Díky projektu „Transcaucasian Trail“ z USA je nyní k dispozici síť turistických tras s jasně označenými cestami a informačními tabulemi. Vydejte se na cestu přes národní parky od jezera Arpi až po Arevik a užijte si 45 denních etap plných objevů.

Nenechte si ujít příležitost strávit dovolenou v Arménii, kde se kromě dechberoucí přírody setkáte i se srdečným přijetím místních obyvatel. Připravte se na nezapomenutelné zážitky v srdci Malého Kavkazu.

Arménie (Michael Wellhausen)Izrael velký průvodce (Michael Wellhausen)