Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Ruský jazyk Konverzácia v ruskom jazyku

Současná ruština - konverzace

od Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová z vydavateľstva Univerzita Karlova 2024

Současná ruština - konverzace

Autor: Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová
Vydavateľstvo: Univerzita Karlova
Rok vydania: 2024
Typ tovaru: brožovaná
Jazyk: CZ-RUS Český-Ruský
Žáner: Učebnice, monografie, slovníky
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 2.7.2024

Viac o knihe Současná ruština - konverzace (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)

Učebnice Současná ruština – konverzace je určena především studentům Ústavu východoevropských studií Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, ale i dalším zájemcům. Kniha je rozdělena do čtyř částí v souladu s úrovněmi znalosti jazyka (A1–C2).

Každá část knihy kromě výchozích textů obsahuje soubor cvičení a používá aktuální slovní zásobu a frazeologii ruštiny, nutné pro volnou komunikaci v daném jazykovém prostředí a formování jazykové intuice. Čtvrtá, speciální část učebnice je zaměřena pedagogicky a ocení ji především budoucí učitelé ruského jazyka.

Učebnice se může používat jak samostatně, tak i s knihou Současná ruština – cvičení.

Výhody dyslexie
Spev siren

Současná ruština - konverzace (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Hravé úlohy z nemeckého jazyka pre deti 7-8 rokov (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Biblia ekumenická s DT - hnedá (vreckový formát) 2023 (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Bible (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Bispol Tricolor sviečka 170g Cactus flow (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Bispol Tricolor sviečka Vanilka Orchidea 136 g (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)DELTACO GAM-040, DUAL Držiak na monitory 13"-32" (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Bolsius vonná sviečka v skle Lavender 80 x 50 mm (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Sviečka číslová "5" 75 mm (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)GARMIN vysunutý držiak na bicykel (MTB) (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Moje najmilšie (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Správne právo hmotné Všeobecná časť (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Raduga plus 2 příručka učitele (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Environmentálne právo. Všeobecná a osobitná časť (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Rukověť bojovníka světla (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Lukostřelec (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Amica suchý šampón na odmastenie vlasov 30 g (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)Mezi námi předškoláky pro děti od 5 do 7 let (Ekaterina Rycheva, Natalie Rajnochová)