Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Reklama, marketing, obchod

Neznáme príbehy úspešných značiek

od Filip Kuna, Lenka Pavlík Káčerová z vydavateľstva Floating Minds 2023 SK jazyk

Neznáme príbehy úspešných značiek

Autor: Filip Kuna, Lenka Pavlík Káčerová
Vydavateľstvo: Floating Minds
Rok vydania: 2023
Typ tovaru: Flexibilná väzba
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 210x210 mm
Žáner: Marketing, manažment
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Neznáme príbehy úspešných značiek (Filip Kuna, Lenka Pavlík Káčerová)

Už ste niekedy premýšľali, prečo máme denne chodiť 10 000 krokov, zásnubný prsteň býva diamantový (a nie smaragdový alebo rubínový) a Santa Claus je červený? Prečo IKEA nemá žiadne okná, výrobca piva Guinness začal vydávať knihu rekordov, Lidl si otvoril reštauráciu pod vedením michelinského šéfkuchára? Ako je možné, že Pepsi mala kedysi šiestu najväčšiu armádu sveta, vyprážané kura z KFC je v Japonsku tradičným štedrovečerným jedlom a Red Bull si v zahraničí kúpite pod iným názvom a za zlomok ceny?

Objavte neznáme príbehy 52 úspešných značiek v tejto jedinečnej knihe! Dozviete sa aj, že ľudia odmietali, priam neznášali, všetky vynálezy, ktoré nám dnes prídu také normálne ako dýchanie. Prvú vodičku auta pokladali za bosorku, splachovacie záchody boli pre nich maximálne nehygienické a nákupné vozíky ich urážali.

Oflajner
Spev siren

Neznáme príbehy úspešných značiek (Filip Kuna, Lenka Pavlík Káčerová)Zlatý vek (Filip Kuna, Lenka Pavlík Káčerová)