Knihy beletria Veda, technika a počítače Auto - moto Motorky a motocykle

Motoškola

od Pavel Faus z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. CS jazyk

Autor: Pavel Faus
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
ISBN: 978-80-247-3645-7
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 170x230 mm
Podtitul: Od získání řidičského průkazu k vyšší formě jízdy
Žáner: Autoškola

Viac o knihe Motoškola (Pavel Faus)

Ilustrovaná učebnice pro žadatele o řidičské oprávnění skupin AM, A1 a A, která poskytne koncentrovaně informace důležité pro získání ŘP na motocykl i další informace o technice jízdy, zvládání krizových situací a jiných specifik motocyklů. Kniha se v nezbytně nutné míře věnuje technice a údržbě motocyklu a zdravotní přípravě (zejména v aspektech odlišných zranění motorkářů proti běžným automobilistům). Těžiště učebnice je popis techniky jízdy, s ohledem na jednotlivé druhy motocyklů (chopper, cruiser, enduro, cestovní moto, polozávodní "zaléhávačka") a skútrů, s důrazem na bezpečnost. Popisuje úhybné manévry při vzniku kritických situací a metodu řízené nehody, rozdíly při jízdě sólo a s tandemistou, případně zavazadly. Začátečníci ocení teoretické základy ovládání motocyklu, záludnosti složitějších jízdních situací i návody na jejich zvládání. Zkušenější motorkáři najsdou mnoho tipů z vyšších forem jízdy. Spolu s knihou Grady Autoškola - Nové testové otázky pak soubor učebnic slouží jako komplet k získání ŘP.

Motoškola (Pavel Faus)Naše motocykly V. díl (Pavel Faus)Pouzdro na dok.A6 Origami modré (Pavel Faus)