Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Učebnice, slovníky

Genau! 2 Učebnica + pracovný zošit (1. akosť)

od Carla Tkadlečková; Petr Tlustý; Renáta Foxová z vydavateľstva Klett 2010 DE jazyk

• Genau! 2 Učebnica + pracovný zošit (1. akosť) (Carla Tkadlečková; Petr Tlustý; Renáta Foxová)

Genau! 2 Učebnica + pracovný zošit (1. akosť)

Autor: Carla Tkadlečková; Petr Tlustý; Renáta Foxová
Vydavateľstvo: Klett
Rok vydania: 2010
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu
Jazyk: nemecký
Predmet: Nemecký jazyk
Žáner: jazyková literatúra
Poškodenie: natrhnutý obal
Učiteľská sada: Klett
Dostupnosť: na sklade (1 ks)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 2.9.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,76 bodov

Dôvod zľavy: natrhnutý obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: natrhnutý obal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe Genau! 2 Učebnica + pracovný zošit (1. akosť) (Carla Tkadlečková; Petr Tlustý; Renáta Foxová)

Genau! 2, učebnica s PZ - aktualizované vydanie

Učebnica + pracovný zošit (nové vydanie je bez CD) je set pre žiakov SOŠ a SOU, ktorý majú nemčinu ako druhý cudzí jazyk na úrovni A2. Spracovanie kurzu ponúka atraktívne texty a cvičenia, vďaka ktorým si žiaci osvoja základné komunikačné zručnosti s primeranou náročnosťou gramatiky a postačujúcom rozsahu slovnej zásoby. Zameranie cvičení a úloh je prevažne na komunikáciu a neustále precvičovanie nadobudnutých vedomostí.

Učebnica obsahuje desať základných lekcií a dve opakovacie, ktoré sú spracované vo forme testov. Lekcie začínajú motivačným príbehom doplneným ilustráciami, ktorý tvorí vstup do témy, gramatiky a novej slovnej zásoby. Zvyšok lekcie je štruktúrovaný do troch dvojstrán, ktoré sú uzatvorené jednotky. Obsahujú výklad gramatiky a precvičovaním, rôznorodé cvičenia, posluchy, „Tip“ – vsuvka zaujímavostí z reálií a jazyka, „Už vieme“ – súhrn slovnej zásoby z lekcie a frazeologizmy s vysvetlením.

Integrovaný pracovný zošit je súčasťou učebnice. Obsahuje množstvo cvičení na precvičovanie rôznorodého spracovania – posluchy, doplňovačky, cvičenia na písanie, gramatiku a slovnú zásobu. Každá lekcia obsahuje cvičenia zamerané špeciálne na správnu výslovnosť. Na konci lekcie sú zapracované kontrolné testy na preverenie nadobudnutých vedomostí vypracované podľa Európskeho jazykového portfólia.

Výhody kurzu Genau!

• spracovanie zamerané na posluchové cvičenia a zdokonaľovanie komunikácie,
  • farebnosť, pestrosť a primerane upravené témy pre mladých ľudí motivuje žiakov k štúdiu,
  • metodická príručka obsahuje množstvo rád a nápadov na aktivity ako aj ďalších pomocných materiálov,
  • obsahuje základnú gramatiku na úrovni A1 a A2 v jednoduchom a jasnom prevedení,
  • slovná zásoba zaručuje schopnosť žiakov bežnej komunikácii s nemeckom jazyku,
  • učebnica ako aj pracovný zošit ponúkajú dostatočné množstvo cvičení na precvičovanie v škole aj doma.

Svetlo v plameni
Kruhy na vode