Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Učebnice, slovníky

od Soars, J. - Soars, L. z vydavateľstva Oxford University Press 2014 EN jazyk

• New Headway, 4th Edition Upper-Intermediate Workbook without Key (2019 Edition) (1. akosť) (Soars, J. - Soars, L.)

od Soars, J. - Soars, L. z vydavateľstva Oxford University Press 2014 EN jazyk

Autor: Soars, J. - Soars, L.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2014
EAN: 9780194718851
ISBN: 978-0-19-47188-9-9
Typ tovaru: brožovaná
Jazyk: anglický
Rozmery: 220x277 mm
Edícia: Fourth edition
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Poškodenie: ošúchaný obal
Učiteľská sada: Oxford
Dostupnosť: na sklade (1 ks)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 2.9.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,70 bodov

Dôvod zľavy: ošúchaný obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: ošúchaný obal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe New Headway, 4th Edition Upper-Intermediate Workbook without Key (2019 Edition) (1. akosť) (Soars, J. - Soars, L.)

Workbook withou key – pracovný zošit bez riešení cvičení je určený pre študentov anglického jazyka na stredných školách a kurzoch. Je vypracovaný k učebnici New Headway, 4th edition, ktorá obsahuje nové texty, témy, design a intergrované zručnosti z anglického jazyka so zameraním na gramatiku. Ku knihe sú ďalšie doplnkové komponenty.

New Headway, 4th Edition je úplne nový, moderný kurz angličtiny, plný najmodernejších interaktívnych komponentov, moderných a pútavých tém, ktoré študentov SŠ  zaujmú na nenúteným spôsob učia anglicky. Začína od úrovne Beginner a postupne sa prepracovaná na vyššie úrovne. New Headway je najbežnejšie používaný kurz AJ pre SŠ, gymnáziá a jazykové školy, ktorá získala niekoľko ocenení, je pomerne úspešná tak medzi učiteľmi ako i medzi študentmi. Bežné každodenné témy študentov umožnia študentov bežnú komunikáciu, no zároveň ich pripravia na maturitnú skúšku či na skúšky KET, PET a ďalšie.

Autormi kurzu New Headway, 4th Edition sú John a Liz Soars, ktorí majú dlhoročné skúsenosti ako učitelia AJ a školitelia učiteľov AJ. Vďaka svojim schopnostiam sú známi po celom svete a ich séria kurzu New Headway sa teší úspechu po celom svete. Séria Headway získala niekoľko ocenení a podľa boli definované štandardy na učebnice anglického jazyka.

Kľúčové vlastnosti kurzu New Headway, 4th Edition:

• určený na študentov SŠ, gymnázií, jazykových škôl a kurzy pre dospelých,
  • náročnosť je krok po kroku stupňovaná (slovná zásoba aj gramatika),
  • moderný dizajn s množstvom interaktívnych materiálov a bohatá online internetová podpora pre študentov aj učiteľov,
  • vynikajúca príprava na maturitu z AJ a medzinárodné skúšky z AJ,
  • jasné štruktúra gramatiky s bohatými cvičeniami,
  • pozornosť zameraná na neustálu komunikáciu a výslovnosť bežného každodenného života.

Novinkou tohto kurzu pre študentov je aj online internetová podpora – Student´s Site - www.oup.com/elt/headway  kde si študenti môžu hravou formou precvičiť svoje jazykové zručnosti z AJ. Každá úroveň obsahuje oblasti Every English, Games, Grammar, Test Builder a Vocabulary. Prostredníctvom tajničiek, priraďovačiek, osemsmeroviek, výberu možností a doplňovačiek, cvičení na gramatiku preverí a upevní vedomosti študentov na danej úrovni. Študenti si vyberú úroveň a ku každej lekcii majú niekoľko úloh. Otestovať sa môžu na Test Builderovi, ktorý ponúka možnosť vybrať oblasti gramatiky, z ktorých zostaví test na vypracovanie. Po jeho ukončení nasleduje okamžitá spätná väzba správnych odpovedí.

Vila v Taliansku