Drogéria Kozmetika Telová kozmetika Sprchové gély a krémy

Značka: Tesori
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o produkte Tesori d'Oriente sprchový olej Argan 250ml

Regenerujúce receptúra tohto sprchového oleja, obohatená o arganový a cyperový olej, jemne čistiace, vyživuje a napomáha dosiahnutiu dokonale zamatovej pokožky. Perfektné parfumácie pokožku čarovne prevonia. Jeho exkluzívny olejová štruktúra sa pri kontakte s vodou premení na bohatú a hodvábnu penu, vďaka ktorej sa sprchovanie stane blahodarným senzorickým a relaxačným zážitkom.

• Sprchový olej Tesoro D'Oriente Argan & Sweet Cyperus premení vašu sprchu v luxusné kúpele
  • Vzácna receptúra s arganovým a šachorovým olejom zanechá pokožku hodvábne hebkú
  • Arganový olej chráni pokožku pred oxidatívnym stresom, hydratuje a navracia jej pružnosť
  • Šachorový olej podporuje regeneráciu, hydratuje a pôsobí protizápalovo
  • Bohatá hodvábna pena vás zahalí do opojnej vône parfumu
  • Tesoro D'Oriente Argan & Sweet Cyperus sa stará o vašu pokožku aj v sprche

Zloženie:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Glycerin, Arganie Spinosa Kernel Oil, Cyperus Esculentus Root Oil, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Caramel.

Tesori d'Oriente sprchový olej Argan 250mlStarring Tracy BeakerDiary of a Wimpy Kid: The MeltdownThe Story of Tracy BeakerPodpivník s otváračom - Šetrím vodu