Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Jedlá a nápoje Výživa dojčiat a detí

Prvé príkrmy (1. akosť)

od Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová z vydavateľstva like, s.r.o. 2018 SK jazyk

Prvé príkrmy (1. akosť)

od Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová z vydavateľstva like, s.r.o. 2018 SK jazyk

Autor: Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová
Vydavateľstvo: like, s.r.o.
Rok vydania: 2018
EAN: 9788097318505
Počet strán: 160
Typ tovaru: špirálová
Jazyk: slovenský
Rozmery: 187x222 mm
Žáner: Kuchárske knihy
Poškodenie: výrobná chyba
Dostupnosť: Vypredané
Naša cena 11,34 €

Akcia: Diáre k nákupu nad 20 €

Viac informácií

Strážiť produkt Pridať do zoznamu
Prvé príkrmy (1. akosť) (Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová)

Dôvod zľavy: výrobná chyba, vnútorné strany sú naopak.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: výrobná chyba, vnútorné strany sú naopak.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom). 

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe Prvé príkrmy (1. akosť) (Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová)

Kedy je čas začať? Čím začať? Ako postupovať? Koľko je dosť? Čo keď to nejde?...

 

Všetko, čo potrebujete vedieť o prvých príkrmoch, nájdete v tejto knihe.

 

Kniha Prvé príkrmy je určená pre všetkých rodičov, ktorým záleží na strave svojich detičiek. Výživa dieťaťa je totiž základným stavebným prvkom pre správny psychický a fyzický vývoj a jeho zdravie na celý život.

 

Autorky sa v knihe venujú základnej problematike úplne prvých príkrmov pre deti vo veku do 12 mesiacov, najčastejšie kladeným otázkam, s ktorými sa rodič môže stretnúť, a samozrejme, praktickým tipom a receptom na príkrmy, ktoré po jednoduchej úprave budú chutiť aj starším deťom a celej rodine.

 

Cieľom tejto knihy je motivovať vás, informovať a poskytnúť prehľad o najnovších trendoch v stravovaní našich najmenších, inšpirovaných prírodou a našou históriou. V knihe nájdete aj prehľadnú tabuľku s postupom zavádzania jednotlivých surovín, ktorá vám uľahčí rozhodnutie o správnom načasovaní.

 

Autorky knihy sa dlhodobo venujú projektom zdravého stravovania. Anetta Vaculíková je ambasádorkou Food Revolution Jamieho Olivera na Slovensku a spoluzakladateľkou vzdelávacích projektov Jem iné a Foodkut. Eva Blaho študovala zdravú výživu a fytoterapiu na populárnej univerzite komplementárnej medicíny ACNT v Austrálii, v rámci projektu Foodkut organizuje workshopy a kurzy zdravého varenia, okrem toho prednáša a píše odborné knihy. Katarína Ovečková Medveďová svoje viac ako 10-ročné skúsenosti v gastronómii zbierala v reštaurácii Jardu Žideka, pri spolupráci s nórskym šéfkuchárom p. Madsenom či pri filme Ako sa varili dejiny.

 

Kniha Prvé príkrmy je skvelá a inšpiratívna. Odporúčam ju ako výborného pomocníka pre všetky mamičky bábätiek do 1 roka života. V knihe nájdu širokú škálu chutných receptov a návodov, ako by mal vyzerať nutrične vyvážený zdravý detský tanier podľa súčasných medicínskych overených odporúčaní v jednotlivých vekových obdobiach. Zároveň je plná cenných rád, nápadov a návrhov, ako môžu rodičia naučiť svoje detičky láske k jedlu nielen z nutričného, ale aj zo spoločenského hľadiska. MUDr. Miroslava Palonder Sopková, pediatrička, neonatologička

Recenzie

Zatvoriť
Program Jošua
Utajeny osud

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Prvé príkrmy (1. akosť) (Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová)