Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Project Explore UPGRADED Project Explore Upgraded Level 1

od S. Phillips z vydavateľstva Oxford University Press 2024 EN jazyk

od S. Phillips z vydavateľstva Oxford University Press 2024 EN jazyk

Autor: S. Phillips
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2024
EAN: 9780194132725
Jazyk: anglický
Ročník: 5. ročník
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Oxford
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 12.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,52 bodov

Viac o produkte Project Explore Upgraded 1 Workbook + Online Practice (SK Edition) - pracovný zošit (S. Phillips)

Všeobecný popis kurzu Project Explore Upgraded:

Vylepšená obľúbená učebnicová rada Project Explore UPGRADED od autorov Sarah Phillips, Sylvia Wheeldon, Paul Kelly a Paul Shipton vychádza z osvedčenej metodiky učebníc Project Explore.

V novom, dynamickejšom a ešte prehľadnejšom modernom formáte budete objavovať svet cez vzrušujúce príbehy a inšpiratívne projekty. Učebnicová rada je určená pre výučbu anglického jazyka od 5. po 9. ročník ZŠ. Rada okrem  tlačených komponentov ponúka žiakom a učiteľom množstvo digitálnych komponentov od elektronickej verzie učebnice cez prístupové kódy a Online Practice.

Vynovená verzia  Project Explore UPGRADED prináša:

• Aktualizovanú slovnú zásobu, prezentácie gramatiky po novom, gramatické animácie na podporu pochopenia a osvojenia si gramatických javov,
  • Explore Your World – sú nové inšpiratívne lekcie, ktoré cielene podporujú zvedavosť žiakov,
  • Explore Your Strengts – tieto materiály sú upravené tak, aby zachytili rozličné potreby žiakov s rôznymi vzdelávacími potrebami,
  • Explore Your Future – kladie dôraz na globálne schopnosti žiakov, prostredníctvom činností, ktoré zároveň podporujú kreativitu, spoluprácu a komunikáciu,
  • Aktualizované Project lesson – už aj v pracovnom zošite, umožňujú zároveň štruktúrované plánovanie projektov,
  • Project coach video – tieto videá obsahujú rôzne tipy a rady pre projektovú prácu,
  • Reflect video – je súčasťou Project lesson a umožňujú žiakom spätne si pozrieť svoj projekt, pričom môžu uvažovať , ako by mohol zlepšiť svoju prácu,
  • Culture 3600 lesson – obsahuje interaktívne obrázky, ktoré prenesú žiakov do reálneho prostredia, v ktorom si môžu rozvíjať nielen svoju digitálnu gramotnosť, ale hlavne využívať získané vedomosti z anglického jazyka.

Využite možnosť online ukážky: digitálnu vzorku pre školy/učiteľov, ktorá má platnosť až 3 mesiace, si môžete vyžiadať zdarma u svojho ELT konzultanta. Viac informácií získate kliknutím na tento link.

Project Explore Upgraded 1 Workbook + Online Practice (SK Edition) - pracovný zošit (S. Phillips)Mezinárodní cestovní ruch (S. Phillips)