Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Obchodné právo

Obchodní právo. Obecná část. Soutěžní právo (2. vydání)

od Josef Bejček, Josef Kotásek, Dana Ondrejová z vydavateľstva Nakladatelství C.H.Beck-CZ 2024 CS jazyk

Obchodní právo. Obecná část. Soutěžní právo (2. vydání)

Autor: Josef Bejček, Josef Kotásek, Dana Ondrejová
Vydavateľstvo: Nakladatelství C.H.Beck-CZ
Rok vydania: 2024
Typ tovaru: pevná
Jazyk: CZ Český jazyk
Rozmery: 168x242 mm
Žáner: Trestné a obchodné právo
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 17.7.2024

Viac o knihe Obchodní právo. Obecná část. Soutěžní právo (2. vydání) (Josef Bejček, Josef Kotásek, Dana Ondrejová)

Druhé vydání učebnice „Obchodní právo. Obecná část. Soutěžní právo“ pokračuje v pragmatickém a nedogmatickém pojetí obchodního práva. Do výkladu jsou zahrnuty i některé významné veřejnoprávní regulace obchodu a podnikání, jako zejména ochrana hospodářské soutěže, veřejnoprávní regulace reklamy a úprava nekalých obchodních praktik, které vytvářejí rozhodující veřejnoprávní rámec soukromoprávních vztahů při provozování obchodní a podnikatelské činnosti. Učebnice odkazuje na vhodně vybrané relevantní předpisy se vztahem k obchodu a podnikání. Kniha může sloužit i jako svého druhu praktický průvodce díky aktualizovaným odkazům na související odbornou literaturu a nejnovější soudní i administrativní rozhodovací praxi. Tato její informační kompaktnost proto rozšiřuje její použití nad rámec základní učební pomůcky pro výuku obchodního práva.

Oflajner