Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Sebazdokonaľovanie

Moc nášho podvedomia

od Joseph Murphy z vydavateľstva AKTUELL, vydavatelstvo 2007 SK jazyk

• Moc nášho podvedomia (Joseph Murphy)

Moc nášho podvedomia

od Joseph Murphy z vydavateľstva AKTUELL, vydavatelstvo 2007 SK jazyk

Autor: Joseph Murphy
Vydavateľstvo: AKTUELL, vydavatelstvo
Rok vydania: 2007
Rok poslednej dotlače: február, 2011
ISBN: 80-88733-86-3
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 125x195x23 mm
Žáner: Detektív+thriller
Formát: A5
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 8.7.2024

Viac o knihe Moc nášho podvedomia (Joseph Murphy)

Táto kniha sa stala celosvetovým bestsellerom, poukazuje na nesmierne možnosti ľudského podvedomia, ktoré zostávajú pre väčšinu ľudí skryté. Vedecké poznanie zázračnej moci podvedomia môže však zmeniť osud každého človeka na nepoznanie. Autor, Dr. Joseph Murphy, významný predstaviteľ pozitívneho myslenia, čerpá zo svojich životných skúseností a povzbudzujúcich úspechov a predkladá vedecky podložené metódy, ktoré otvárajú človeku nové duševné obzory, nové životné šance, ale aj cestu k duševnej vyrovnanosti a materiálnej spokojnosti.

Ukážka z knihy: Moc nášho podvedomia

Každý človek sa modlí

Viete sa "účinne" modliť? Koľko času prešlo odvtedy, čo mala modlitba pevné miesto vo vašom každodennom živote? Vo chvíľach núdze, nebezpečenstva, choroby, strachu zo smrti sa vám a vašim blížnym tisne modlitba celkom samovoľne na pery. Len sa pozrite do novín. Vždy si tam znovu a znovu môžete prečítať, ako sa celá krajina zjednotila v modlitbe za uzdravenie dieťaťa postihnutého tzv nevyliečiteľnou chorobou, za záchranu baníkov, ktorých zasypalo v hlbinách zeme, alebo za zachovanie svetového mieru. Baníci vyslobodení z nebezpečenstva smrti rozrpávajú, ako strávili hodiny utrpenia až do príchodu záchrancov v modlitbe. Aj pilot prúdového lietadla priznáva, že sa modlil, kým sa chystal na núdzové pristátie. Nepochybne, sila  modlitby je nám vždy v čase núdze k dispozícii. Prečo teda nechcete využívať jej pôsobivú pomoc každý deň tým, že z nej urobíte pevnú a blahodarnú súčasť svojho každodenného života? Titulky v novinách nás informujú o dramatických prípadoch, keď došlo k vyslyšaniu modlitieb, a priami účastníci sú ochotní odprisahať, že im pomohla účinná modlitba. A čo si máme myslieť o mnohých úprimných modlitbách z úst detí, o modlitbách, ktorými ďakujeme Bohu za prestretý stôl alebo v ktorých sa s oddanou vierou obraciame na nášho Stvoriteľa? Pri práci v službách človeku som mal možnosť preskúmať mnohé motívy a druhy modlitieb. Sám na sebe som vyskúšal moc modlitby...

5,0 z 5 (1x)

Štefánia Č. overený používateľ 13. júl 2021
Vynikajúca kniha. Určite odporúčam, ak sa boríte s problémom zdravia , peňazí, či úspechu. Správne nastavenie hlavy na 1. mieste.

Moc nášho podvedomia (Joseph Murphy)