Knihy beletria Média Audiokniha na CD

Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 17.7.2024

Viac o produkte Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem a Dva roky prázdnin (audiokniha) (Jules Verne)

Velkolepé dramatizace tří nejznámějších románů Julese Verna s našimi předními herci.

Vydejte se na cestu kolem světa s anglickým gentlemanem Phileasem Foggem, staňte se účastníky podmořských plaveb kapitána Nema v jeho ponorce Nautilus nebo prožijte dobrodružné prázdniny, které se protáhnou na celé dva roky, na opuštěném ostrově. Ať zvolíte cokoliv, zvolíte dobře. Stejně to časem prostřídáte, abyste stihli všechno.

Účinkují: Petr Haničinec, Viktor Preiss, Luděk Munzar, Jiří Adamíra, Ladislav Mrkvička, Petr Nárožný, Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský, Ljuba Skořepová, Marek Eben, Zdena Hadrbolcová, František Filipovský, Radovan Lukavský a další.

Tracklist: 1. Cesta kolem světa za 80 dní / 2. Dvacet tisíc mil pod mořem / 3. Dva roky prázdnin