Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Academy Stars Second Edition Academy Stars, 2nd Edition Level 5

z vydavateľstva Macmillan ELT

z vydavateľstva Macmillan ELT

Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Druh: Brožovaná väzba
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Macmillan
Dostupnosť: Pripravujeme
Kúpou tohto produktu získate 0,82 bodov

Viac o produkte Academy Stars, 2nd Edition Level 5 Pupil's Book (with Navio App and Digital Pupil's Book) - učebnica

Učebnica obsahuje jazyk a zručnosti potrebné na akademický postup a na úspešnú skúšku. Pomocou animácií Graphic Grammar, Grammar Booster, komunikatívnych aktivít Extra Stars, testov New Cambridge Young Learner a obohateného čítania a počúvania sa žiaci stávajú výnimočnými študentmi.

Pozrite si ukážku učebnice Academy Stars, 2nd Edition Level 5 Pupil's Book kliknutím na tento link.

Všeobecný popis kurzu Academy Stars, 2nd Edition:

Academy Stars Second Edition je 7-úrovňový základný kurz britskej angličtiny, ktorý pripravuje žiakov do šíreho sveta, na akademický postup a na úspešné skúšky. Stavia na obrovskom úspechu prvého vydania a má ešte viac zdrojov na podporu brilantnosti v anglickom jazyku pre ZŠ.

S pomocou animácií Graphic Grammar, Grammar Booster, komunikatívnych aktivít Extra Stars, testov New Cambridge Young Learner a obohateného čítania a počúvania sa žiaci stávajú výnimočnými študentmi jazyka. Okrem toho aktivity zamerané na vzdelávanie pre trvalo udržateľný rozvoj a občianstvo a sociálne a emocionálne učenie podporujú autonómiu žiakov a pomáhajú žiakom stať sa zodpovednými občanmi.

Academy Stars Second Edition prichádza so žiackou aplikáciou na Navio. Pohlcujúce 3D svety na tejto digitálnej platforme ponúkajú žiakom vysoko motivačný spôsob, ako si precvičiť a zopakovať svoj jazyk v triede alebo doma. Žiaci dostávajú okamžitú spätnú väzbu o svojom pokroku a zábavný systém odmeňovania ich povzbudzuje, aby dokončili aktivity založené na hre.

Academy Stars Second Edition má 4 typy videí!

• Graphic Grammar animations - podmanivé animácie gramatiky,
  • Language in use  - videá o jazyku používanom s dialógmi s modelovaním detí,
  • Animated story videos - animované videá s príbehmi, ktoré oživia čas čítania a
  • Speaking Exam - videá zo skúšky Speaking, ktoré pripravujú žiakov na skúšky.

Obľúbené animácie grafickej gramatiky umožňujú žiakom vizuálnu interakciu s rôznymi gramatickými štruktúrami v ľahko pochopiteľných kontextoch, zatiaľ čo nové komunikačné aktivity Grammar Gooster a nové Estra Stars im dávajú oveľa viac príležitostí uviesť jazyk do praxe.

Nové texty na čítanie v učebnici, nové počúvania v každej časti pracovného zošita a Be a Star! konsolidačné aktivity pomáhajú žiakom rozvíjať všetky štyri zručnosti, kritické myslenie a autonómiu žiaka.

Ak sa chcete dozvedieť viac o učebnici Academy Stars 2nd Edition, pozrite si video kliknutím na tento odkaz.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy