Učebnice, slovníky Predškoláci :) Angličtina pre najmenších Pippa and Pop Pippa and Pop Level 2

Pippa and Pop Level 2 Activity Book - pracovný zošit

od Colin Sage z vydavateľstva Cambridge University Press 2022

Pippa and Pop Level 2 Activity Book - pracovný zošit

od Colin Sage z vydavateľstva Cambridge University Press 2022

Autor: Colin Sage
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2022
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Predškoláci
Učiteľská sada: Cambridge
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,71 bodov

Viac o knihe Pippa and Pop Level 2 Activity Book - pracovný zošit (Colin Sage)

Pracovný zošit Pippa and Pop Level 2 Activity Book.

Všeobecný popis kurzu Pippa and Pop:

Pippa and Pop je trojúrovňový predškolský kurz angličtiny, ktorý stimuluje predstavivosť a podporuje lásku k príbehom, pesničkám a riekankám.

Nahliadnite do rodinného kníhkupectva Dana a Kim a objavte úžasný miniatúrny svet ich hračkárskych myší, Pippy a Popa! Stimulujte predstavivosť a rozvíjajte lásku k príbehom, piesňam a riekankám, čím pomáhate veľmi malým žiakom získať kompetencie v ranom veku. Je tu postupný úvod do počítania, písmen a zvukov, vzrušujúce projekty, medzipredmetové lekcie a zameranie sa na hodnoty. Premeňte triedu a domácnosť na digitálne vzdelávacie prostredie pomocou digitálnych balíkov pre učiteľov a digitálnych balíkov pre žiakov na Cambridge One, ktoré sú dostupné z akéhokoľvek zariadenia.

• Potešte svojich najmenších žiakov priateľskými postavami, dobrodružstvami a príjemnými hrami, ktoré pestujú kreatívne myslenie a komunikačné schopnosti.
  • Vytvorte základy pre nezávislé vzdelávanie pomocou aktivít Learning to Learn podporovaných Cambridge Life Competencies Framework.
  • Premeňte svoju triedu na digitálne vzdelávacie prostredie pomocou digitálneho balíka pre učiteľov na Cambridge One, ktorý je dostupný z akéhokoľvek zariadenia.

S postupným úvodom do gramotnosti, počítania, písmen a zvukov, projektov a medzipredmetových lekcií ponúka Pippa a Pop komplexný prístup k rozvoju veľmi malých žiakov.

Šťastní žiaci pripravení učiť sa

Deti v predškolskom veku zažívajú výrazné vývojové skoky, preto je skvelý čas zoznámiť ich s učením. Tento kurz využíva hravý prístup pri príprave detí predškolského veku na základnú školu tým, že im buduje sebadôveru a vštepuje im radosť z učenia. Zahŕňa všetky jazyky potrebné na skúšku Cambridge English Pre A1 Starters.

Radosť z vyučovania

Vyučovanie veľmi malých žiakov prináša radosť aj výzvy. Pippa and Pop poskytuje učiteľom pokyny a podporu krok za krokom, aby pomohla plánovať a pripraviť dynamické hodiny. Od prístupných učebných poznámok o tom, ako štruktúrovať hodiny, až po bohatú škálu zdrojov, nikdy vám nedôjdu nápady na organizovanie času vašich študentov v triede.

Introducing Pippa and Pop.

Výhody dyslexie

Pippa and Pop Level 2 Activity Book - pracovný zošit (Colin Sage)Šarkan - Jednorožec 68x73 cm (Colin Sage)Občianska výchova pre 9. ročník ŠZŠ s VJM (vyučovací jazyk maďarský) (Colin Sage)Penguin Readers 3 The Beatles + MP3 (Colin Sage)Hľadanie Adama (Colin Sage)