Knihy beletria Beletria Dobrodružné, western

Jen láska je skutečná

od Brian L. Weiss z vydavateľstva Metafora, spol. s r. o. 2007 CS jazyk

Autor: Brian L. Weiss
Vydavateľstvo: Metafora, spol. s r. o.
Rok vydania: 2007
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, lesklá
Rozmery: 132x208x18 mm
Žáner: Ezoterika
Formát: A5

Viac o knihe Jen láska je skutečná (Brian L. Weiss)

Vo filmoch, v románoch, ale aj v živote si ľudia občas sľubujú lásku "kým nás smrť nerozdelí". Lenže čo ak je smrť len ďalší bránou, dverami otvorenými k novým zrodením a novým stretnutím so svojimi milovanými? Dr Weiss je nezvratne presvedčený, že tomu tak naozaj je. Prečo? Do jeho ordinácie, kde pomáha ľuďom metódou regresnej terapie, prišla mladá žena Elizabeth. Po matkinej smrti trpela nesmiernym zármutkom, mala problémy aj so vzťahy k mužom. Dr Weiss ju zaviedol do minulých životov, aby sa spoločne pokúsili odhaliť příčinu.Ve rovnakej dobe sa u neho liečil Pedro, sympatický Mexičan, ktorý sa tiež utápala v žiali. Elizabeth s Pedrom sa nepoznali, takže nikto netušil, ako neuveriteľné dráma sa začína rozohrávať. Čím hlbšie sa totiž vnárali do minulosti, tým jasnejšie sa zdalo, že sa kedysi veľmi dobre poznali, a čo viac, že ​​sa milovali! Na lekári teraz bolo ťažké rozhodnutie. Má bývalým milencom prezradiť pravdu o ich minulých životoch? Má právo zasiahnuť do toho súčasného?

Oflajner

Jen láska je skutečná (Brian L. Weiss)