Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Open World Open World Key

Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 26.7.2024
17,- €*
Kúpou tohto produktu získate 0,95 bodov

Viac o knihe Open World Key Student’s Book (with Answers with Online Practice) - učebnica (Anna Cowper)

Jedinečná cesta na skúšku v učebnici Open World Key Student’s Book maximalizuje výkon študentov. Exam Training tasks vytvárajú sebadôveru, čo im umožňuje pokročiť k úplnému precvičovaniu úloh v zameraní na skúšku. Sekcie Real World otvárajú jazykové znalosti pomocou počúvaní, videí a textov, ktoré predstavujú bežné, no prekvapivé výrazy, zatiaľ čo mobilné animácie podnecujú učenie sa pred alebo po vyučovaní s gramatikou na cestách. Voliteľné časti Push yourself v celej knihe rozširujú schopnosti a sebadôveru študentov na úroveň B1. Online prax ponúka ďalšie precvičenie gramatiky a slovnej zásoby. Nahrávky Class audio obsahujú potrebný materiál na počúvanie a dodáva sa s učiteľskou metodikou.

Všeobecný popis Open World:

Vydajte sa na cestu za tradičné hranice medzi prípravou na skúšky a jazykom v reálnom svete s novou anglickou učebnicou Open World.

Open World je rozdelená na štyri úrovne, tak pokrýva jazykovú úroveň A2 až C1.

Posuňte schopnosti a sebadôveru študentov na ešte vyššiu úroveň. Každá jednotka v učebnici skúma inú tému, čo umožňuje študentom budovať si sebadôveru, keď si osvojujú jazyk a zručnosti potrebné pre každodenné anglické situácie, ako aj pre skúšky. Jedinečná cesta na skúšku maximalizuje výkon študentov a poskytuje systematickú cestu k úspechu pri skúškach. Tréningové úlohy na skúšku vystavujú študentov každému typu otázok na skúšku, čo im dáva istotu, že pokročia k úplnému nácviku úloh v zameraní na skúšku, pričom čerpajú z tipov na skúšku a faktov o skúškach. Sekcie Real World otvárajú jazykové znalosti pomocou počúvania, videí a textov, ktoré predstavujú bežné, no prekvapivé výrazy, zatiaľ čo mobilné animácie podnecujú učenie sa pred alebo po vyučovaní s gramatikou na cestách.

Výhody dyslexie

Open World Key Student’s Book (with Answers with Online Practice) - učebnica (Anna Cowper)Open World Advanced Workbook (with Answers with Audio Download) (Anna Cowper)Klass! 1 Metodická príručka na CD (CZ edice) (DOPREDAJ) (Anna Cowper)