Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Empower, 2nd Edition Empower, 2nd Edition Intermediate

Empower, 2nd Edition Intermediate Student's Book with Digital Pack

od Doff Adrian z vydavateľstva Cambridge University Press 2022

Empower, 2nd Edition Intermediate Student's Book with Digital Pack

od Doff Adrian z vydavateľstva Cambridge University Press 2022

Autor: Doff Adrian
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2022
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 211x297x8 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Učiteľská sada: Cambridge
Tovar posielame do 1 až 3 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 23.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,21 bodov

Viac o knihe Empower, 2nd Edition Intermediate Student's Book with Digital Pack (Doff Adrian)

Učebnica Empower, 2nd Edition Intermediate Student's Book with Digital Pack (s digitálnym balíčkom) dáva študentom okamžitý pocit účelu a jasných vzdelávacích cieľov. Poskytuje základnú gramatiku a vstup slovnej zásoby spolu so zmesou zručností. Lekcie rozprávania ponúkajú jedinečnú kombináciu funkčného jazyka, výslovnosti a konverzačných zručností spolu s videom, ktoré študentom pomáha efektívne komunikovať v reálnom svete. Každá jednotka končí konsolidáciou základného jazyka z jednotky. Táto verzia učebnice prichádza s prístupom k digitálnemu balíku: Online Assessment, digitálnemu pracovnému zošitu vhodnému pre mobilné zariadenia, e-knihe so zvukom a videom, všetko dostupné na platforme Cambridge One.

Vaši dospelí a mladí dospelí študenti si rozvinú všetky štyri zručnosti prostredníctvom tohto šesťúrovňového kurzu britskej angličtiny, ktorý je ďalej rozšírený o online obsah na našej platforme Cambridge One. Robustné hodnotenie integrované do kurzu znamená, že študenti vždy pracujú na dosiahnutí merateľného cieľa.

Všeobecný popis kurzu:

Empower Second Edition je šesťúrovňový kurz všeobecnej angličtiny pre dospelých a mladých. Kurz je dostupný na šiestich úrovniach, od začiatočníkov po pokročilých (CEFR A1 až C1).

Sylabus kurzu vychádza z English Profile a Cambridge English Corpus a je starostlivo porovnávaný so Spoločným európskym referenčným rámcom (CEFR). CEFR je štandardná smernica, ktorá sa používa na rozpoznanie úrovne jazykovej plynulosti študenta. Použitie týchto štandardov pri vývoji Empower Second edition zabezpečí, že vaši študenti sa stretnú s tým najrelevantnejším a najužitočnejším jazykom v správnom bode svojho učenia.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy