Hry a hračky Spoločenské hry, karty Strategické hry

Vydavateľstvo: ALBI
Rok vydania: 2024
Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm
Predpredaj: titul dostupný od 19.7.2024, po vydaní / dotlači posielame do 3 pracovných dní

Viac o produkte Quixo

Cestovné menšie verzie drevenej abstraktnej strategickej hry pre 2 alebo 4 hráčov. Quixo - hra jednoduchá princípom, ale zložitá v hre. Piškvorky hral snáď takmer každý. Takmer každý, kto hrá piškvorky má aj svoju vlastnú taktiku. Ale je vaša taktika dostačujúca aj v prípade, kde sa každým ťahom kolieska a krížiky presúvajú a mení tak pomer síl? Dokáže váš spoluhráč, vo variante pre 4 hráčov, správne pochopiť váš zámer a presunúť hrací kameň s vaším spoločným symbolom k víťaznému radu? Quixo je nová a skutočná výzva nielen pre "piškvorkárov".

QuixoKarty Čierny Peter s postavičkami z AlbatrosuSherlock Holmes: Trojitá výzva (SK edícia)Zaskočený radosťou (1. akosť)Majstrovstvá sveta vo futbale 2. vydanieWimex Stolová sukienka PREMIUM 4 m x 72 cm béžová (1 ks)Wimex Slamky papierové rovné, biele 20 cm, O 6 mm (100 ks)Česká divadelní tradice: mýtus, nebo živá skutečnost?NIVEA Men Black&White Invisible Fresh Spray antiperspirant 150 ml