Knihy beletria Beletria Historické romány

Jazyk: SK Slovenský jazyk
Žáner: Historické romány
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 2.7.2024

Viac o knihe Dáma z Milkweed Manoru (Julie Klassenová)

Keď sa Charlotte priblížila k vysokej sivej budove, ktorá sa mala stať jej dočasným domovom, nemohla si nevšimnúť tajomne zastreté okná. A potom si všimla tú zvláštnu záhradu...Aj slušná dcéra anglikánskeho duchovného môže spraviť chybu... a Charlotte Lambová musí za svoj poklesok zaplatiť vysokú cenu. Ak sa chce vyhnúť všetečným pohľadom všetkých, ktorí ju poznajú, musí sa ukryť v londýnskej rezidencii naháňajúcej hrôzu, v záhadnom dome plnom starých tajomstiev a nového života.Tu sa stretáva so svojím bývalým nápadníkom – mužom, ktorý je sám plný tajomstiev. Obaja sú odhodlaní s Božou pomocou ochrániť tých, ktorých milujú. Ani jeden z nich však netuší, akú veľkú obetu bude musieť priniesť.Román Dáma z Milkweed Manor je dojímavým romantickým príbehom o vykúpení z minulých pádov a kráse obetujúcej sa lásky, pretkaný fascinujúcimi detailmi zo života žien v regentskom Anglicku.

5,0 z 5 (1x)

Iveta overený používateľ 05. jún 2024
Velmi krásna kniha, ako vždy od tejto autorky opisuje život Charlotte Lambovéj o jej prvom zamilovaní i o následkoch v jej živote a celkovo v rodine o jej otcovi a sestre a vylúčený zo spoločnosti no i o jej láske k ludom a pomoci iným i o človeku čo za to stojí. Čím všetkým si musela prejst napriek k láska k najbližším. Je to naozaj krásna kniha.
Spev siren

Dáma z Milkweed Manoru (Julie Klassenová)