Drogéria Pracie prostriedky Aviváže

Značka: Tesori
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o produkte Tesori aviváž 38 pracích dávok Byzantium

Luxusná exluzívna vôňa čiernej ruže a labdana.

• podstatu čiernej ruže vo svojej najvzácnejšej a najzáhadnejšej verzii pohladia teplé tóny Labdano
  • hladí vašu bielizeň a zanecháva ju jemnú a dlho voňajúcu
  • jeho krémová receptúra bez farbív uvoľňuje tkanivá a uľahčuje žehlenie

Omamná a vzácna vôňa. čierna ruža vo svojej najvzácnejšie a najzáhadnejšie verzii je hýčkaná teplými tónmi Labdanum, aby vytvorila čarovnú a mnohotvárnu esenciu, rovnako ako byzantská mozaika.

• Čierna ruža: najtemnejšia a najzáhadnejšia z kráľovien kvetov, rastie iba v tureckom okrese Halfeti. Vďaka špecifickým pôdnym podmienkam a vode získava táto ruža tmavú farbu s červenými alebo bordovými škvrnami, ale dokonalosť predstavuje iba v úplne čiernej podobe.
  • Labdanum:  patrí medzi základné látky na výrobu parfumov, fixuje jednotlivé vône. Jedna z najdrahších surovín na výrobu parfumov a kozmetiky na svete. Medzi najväčších odberateľov patria Arabi, pre ktorých je symbolom bohatstva. V ich obydliach je používaný ako vykurovadlo. Živicová látka sa získava z listov kríka cistu ladanového(Cistus Creticus). Medzi byzantskými ženami rozšírený rituál krásy pozostával z prípravku labdanového a myrtového oleja, ktorý sa používal ako výživný obklad po kúpeli..
  • Upozornenie: dráždi oči, skladujte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí okamžite omyte veľkým množstvom vody.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Karta bezpečnostných údajov 531,2 kB pdf 12.02.2024

Výhody dyslexie