Hry a hračky Plyšové hračky Plyšové zvieratká

Značka: Teddies
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 15.7.2024

Viac o produkte Medvedík sediaci s motýlikom plyšový 22 cm 0+

Tento jedinečný medvedík Janek bol vytvorený z vysoko kvalitného plyšu, ktorý zaručuje nielen jemnosť a hmatové vnemy, ale aj odolnosť a bezpečnosť pre deti. Nie je to len hračka, ale aj predmet, ktorý vracia dospelých do bezstarostných čias detstva. Jemné farby jej dodávajú šarm a vďaka tomu, že je vyrobená z príjemných jemných materiálov, je hračka nepostrádateľným spoločníkom každého dieťaťa. Bezpečnosť detí je prioritou, preto je hračka navrhnutá s ohľadom na všetky požiadavky bezpečnej hry.

Nie je to len skvelá hračka, ale aj predmet, ktorý privedie dospelých späť k spomienkam na bezstarostné detské časy. Vysoká kvalita spracovania z neho robí najlepšieho priateľa dieťaťa, ktorý rozdáva radosť, objatia a nezabudnuteľné chvíle. Plyšová hračka je ideálny darček, ktorý vyčarí úsmev deťom aj tým, ktorí sa chcú vrátiť do čarovného sveta spomienok na detstvo.

Oflajner