Knihy beletria Cestovanie a príroda Sprievodcovia Európa Portugalsko

Vydavateľstvo: Lingea
Rok vydania: február, 2024
ISBN: 978-80-7508-935-9
Typ tovaru: Brožovaná s prebalom, lesklá
Rozmery: 120,0x160,0x0,0 mm
Edícia: Průvodce Michelin
Žáner: Cestovanie, mapy
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 17.7.2024

Viac o knihe Madeira Víkend

S druhým vydáním našeho průvodce okusíte to nejlepší z ostrova věčného jara, Madeiry. Objevte skrytá kouzla ostrova s podrobnou rozkládací mapou pro snadnější orientaci. Na záložce knihy najdete stručný slovníček. Procházejte se zeleným ostrovem po jeho cestách, překračujte hřebeny, obdivujte rozkvétající květiny a zaposlouchejte se do melodií fada. Madeira je jedním z mála míst, kde se na poměrně malé ploše vyskytuje velké množství rozmanitých přírodních krás.

Madeira je rájem milovníků přírody, která vás okouzlí strmými útesy, členitým pobřežím a náhorními plošinami obklopenými polotropickou vegetací. Levády, vodní kanály pro odvodnění, propojují ostrov a nabízí nejlepší způsob, jak prozkoumat jeho kouzelná zákoutí. Plánek ostrova vám pomůže s orientací ve Funchalu a okolí, zatímco podrobná rozkládací mapa Madeiry a ostrova Porto Santo vám zajistí jistotu při objevování. Průvodce obsahuje praktické informace, kulinářské tipy a zajímavosti o historii a současnosti ostrova, od sopek a levád přes umění a architekturu až po fascinující pěší túry. S naším průvodcem si můžete užít dovolenou na Madeiře doslova plnými doušky.

Oflajner