Cudzojazyčná literatúra Angličtina Knihy v angličtine

Typ tovaru: Paperback / softback
Jazyk: anglický
Rozmery: 198 x 129
Žáner: Romantika, Angličtina (tituly v Anglickom jazyku)
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 1.7.2024

Viac o knihe The Fake Out (Stephanie Archer)

The best way to get back at my horrible ex? Fake date his rival.Being the team physiotherapist for a bunch of pro hockey players is challenging enough without my ex joining the team. He'sthe reason I don't date hockey players. Vancouver Storm's new captain and the top scorer in pro hockey, Rory Miller is the arrogant, flirtatious hockey player I tutored in high school. And he's just agreed to be my fake boyfriend. I get sweet revenge. Rory gets to clean up his image. It's the perfect deal. Faking with him is fun and addictive, though, and beneath the bad boy swagger, Rory's sweet, funny, and protective. He teaches me to skate. He sleeps in my bed. He kisses me like it's real. Was he ever faking it at all?

The Fake Out is a pro hockey fake dating romance. It's the second book in the Vancouver Storm series but can be read as a standalone.

Tropes: Fake dating Ex's rival Pro hockey Golden retriever hero Boy obsessed Forced proximity

The Fake Out (Stephanie Archer)Things We Left Behind (Stephanie Archer)Quixo (Stephanie Archer)Karty Čierny Peter s postavičkami z Albatrosu (Stephanie Archer)Sherlock Holmes: Trojitá výzva (SK edícia) (Stephanie Archer)Zaskočený radosťou (1. akosť) (Stephanie Archer)Majstrovstvá sveta vo futbale 2. vydanie (Stephanie Archer)Wimex Stolová sukienka PREMIUM 4 m x 72 cm béžová (1 ks) (Stephanie Archer)Wimex Slamky papierové rovné, biele 20 cm, O 6 mm (100 ks) (Stephanie Archer)Česká divadelní tradice: mýtus, nebo živá skutečnost? (Stephanie Archer)NIVEA Men Black&White Invisible Fresh Spray antiperspirant 150 ml (Stephanie Archer)