Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

Zákoník práce Komentář

od Miroslav Bělina; Ljubomír Drápal z vydavateľstva C.H.BECK december, 2023 CS jazyk

Zákoník práce Komentář

Autor: Miroslav Bělina; Ljubomír Drápal
Vydavateľstvo: C.H.BECK
Rok vydania: december, 2023
Rozmery: 160,0x240,0x0,0 mm
Edícia: velké komentáře

Viac o produkte Zákoník práce Komentář (Miroslav Bělina; Ljubomír Drápal)

Čtenáři se dostává do rukou již 4. vydání velkého komentáře zákoníku práce. Jedná se o podstatně přepracované, ale zejména aktualizované vydání, které reaguje na poslední legislativní vývoj. Autoři reagují nejen na poslední podstatnou novelu zákoníku práce, která nabyla účinnosti 1. 10. 2023, ale rovněž i na novelu zákona o zaměstnanosti, která prošla legislativním procesem na sklonku tohoto roku a obsahuje mimo jiné další dílčí novelu zákoníku práce.

Autoři se nevyhnuli ani komentování dopadů vládního konsolidačního balíčku na pracovněprávní vztahy, a to zejména na dohodu o provedení práce. V neposlední řadě toto vydání přináší komplexní přehled judikatury jak českých soudů, tak Evropského soudního dvora, a to včetně nejnovějších judikátů. Rovněž byla výrazným způsobem aktualizována odborná literatura, takže přináší ten nejaktuálnější odborný pohled na současnou právní úpravu.

Spev siren

Zákoník práce Komentář (Miroslav Bělina; Ljubomír Drápal)