Knihy beletria Beletria Romantika Romantická beletria

Súkromné problémy - Elaia

od Hana Repová z vydavateľstva Mgr. Soňa Rebrová - BESTSELLER november, 2023 SK jazyk

Súkromné problémy - Elaia

Autor: Hana Repová
Vydavateľstvo: Mgr. Soňa Rebrová - BESTSELLER
Rok vydania: november, 2023
EAN: 9788082520678
ISBN: 978-80-8252-067-8
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 143,0x197,0x0,0 mm
Žáner: Román pre ženy, Slovenská súčasná
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 2.7.2024

Viac o knihe Súkromné problémy - Elaia (Hana Repová)

Občas nás zlý vlak privezie do správnej stanice, treba v sebe len nájsť odvahu a kúpiť si naň lístok.
Elaia, posledná nezadaná zo Sebastianových súrodencov, si zvyká na život v Nemecku, v snahe uniknúť z dosahu despotického otca a vyhnúť sa samote. Začiatky v cudzej krajine však nie sú také, aké si vysnívala. Ani prítomnosť Sebastiana a Kassandry jej nedáva pocit domova. Ba práve naopak, všetko ešte viac komplikuje jej nevyspytateľný šéf a nevyriešená situácia s bývaním. V najnevhodnejšej chvíli ju zastihne správa z rodného Grécka, ktorá nanovo rozhodí kocky jej života.

Opäť sa musí rozhodnúť, čo od života naozaj čaká. V spleti nepríjemných zážitkov jej pomocnú ruku podá niekto, od koho ju vôbec nečakala. Priateľovi vraj treba pomôcť aj o polnoci - no ten, ktorý pomáha jej, je skôr nepriateľ. Až do dňa kedy zistí, že aby strom ustál vietor, nepotrebuje široké vetvy, ale predovšetkým silné korene. No do akej zeme sa odváži Elaia zapustiť tie svoje?

Spev siren

Súkromné problémy - Elaia (Hana Repová)