Knihy beletria Média Audio CD

Žáner: Horor, Hovorené slovo
Tovar posielame do 5 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 5.9.2024

Viac o produkte Pohádka (CD) (Stephen King)

Král hororu přečetl spoustu děsivých pohádek - a nakonec napsal svou vlastní… Sedmnáctiletý Charlie Reade sice vypadá jako bezstarostný lamač dívčích srdcí s permanentkou do posilovny, jenže život se s ním zrovna nemazlil. V dětství už oplakal milovanou mámu a potom byl nucen pečovat o tátu, kterého posedl démon alkoholu. Přesto si hoch dokázal uchovat v srdci dobrotu, a tak jednoho dne nabídl pomoc cizímu člověku, jehož zanedbaný dům strašil ve snech snad všechny děti z okolí.

S panem Bowditchem - majitelem úžasné psí dámy pojmenované Radar - Charlieho záhy spojí nečekané přátelství a později i jedno velké, pečlivě střežené tajemství. V kůlně vyhlášeného mizantropa se totiž nachází vchod do jiného světa! Obyvatelé říše zvané Empis však už dlouho trpí pod hrůzovládou Vraha křídel a jeho nočních vojáků. Dokáže odvážný, ale nezkušený mladík zachránit oba světy před rozpínající se temnotou? A zůstane sám ušetřen jejího zhoubného vlivu?

Aby mohl odvyprávět příběh o lidské odvaze a psí věrnosti, vytvořil Stephen King zbrusu nový fantastický svět.

"Příběh, který vám bude povědomý, a přitom je plný podivných a nečekaných zvratů. Jinými slovy klasický King." - Kirkus Reviews

"Pohádka je klasická, nadčasová kingovka (…), která autorovým jedinečným způsobem prozkoumává jemnou hranici mezi dětstvím a dospíváním." - The Guardian

"Kingova síla byla vždy v něčem jiném než v propracovaných jiných světech. A v Pohádce je skutečně jako vypravěč ve formě." - Boris Hokr, ČT art n

"Dobrodružný příběh, který se díky nezapomenutelným originálním postavám a řadě napínavých scén čte jedním dechem." - The New York Times