Knihy beletria Jedlá a nápoje Múčniky, pečenie

Velká domácí cukrářka

od Pavlína Berzsiová z vydavateľstva SLOVART, s.r.o. NAKLADATELSTVí 2011 CS jazyk

Velká domácí cukrářka

Autor: Pavlína Berzsiová
Vydavateľstvo: SLOVART, s.r.o. NAKLADATELSTVí
Rok vydania: 2011
ISBN: 978-80-7391-468-4
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 210x275x30 mm
Žáner: Varenie, nápoje, diéty

Viac o knihe Velká domácí cukrářka (Pavlína Berzsiová)

Veľká domáca cukrárka je plná receptov na výborné múčniky, ktorú napísala viceprezidentka Asociácie kuchárov a cukrárov ČR Pavlína Berzsiová, obsahuje školu pečenia pre základné cestá (kysnuté, lístkové, krehké, piškótové atď), takže si s nimi poradia aj začiatočníci.

Nové skúsenosti si potom môžu vyskúšať na množstve receptov, inšpiratívnych pre všetkých milovníkov sladkého. Veď kto by si nechcel sám upiecť potrebné laskonky alebo veterník lepšie ako z cukrárne? Potom nasledujú tematické kapitoly, ktoré vás prevedú napríklad zabudnutými staročeskými špecialitami či zaujímavými receptami z ciest po svete, predstaví vám rodinné cukrárenské klenoty autorky alebo recepty, ktoré rada robí na Vianoce a Veľkú noc, obľúbené recepty z ovocia, pomôžu vám pripraviť domácu zmrzlinu, sladký darček pre oslávenca i napríklad luxusné nedeľné raňajky. Sliny sa vám budú zbiehať, už keď si vo Veľkej domáce cukrárke budete len listovať a prezerať fotografie.

Oflajner

Velká domácí cukrářka (Pavlína Berzsiová)