Hry a hračky Stavebnice

Vek: 8+
Materiál: Kov

Viac o produkte Kovová stavebnica Hasičské auto 292 dielikov

Prinášame vám dokonalý predmet na rozvoj kreativity a technických zručností vašich detí - kovová stavebnica hasičského auta s 292 dielikmi. Táto stavebnica, navrhnutá podľa klasických stavebníc typu Merkúr, je zárukou hodín zábavy a učenia pre vašich malých staviteľov.

Stavebnica je vyrobená z vysoko kvalitného a odolného materiálu, kombinácia kovu a plastu, ktorý zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Navyše je spájanie jednotlivých dielikov pomocou skrutiek a matičiek ideálne na rozvoj jemnej motoriky a trpezlivosti.

S touto stavebnicou sa vaše deti stanú malými inžiniermi a hasiči zároveň! Môžu si postaviť vlastné hasičské auto a následne s ním zažiť množstvo dobrodružstiev.

1. Rozvíja kreativitu a technické zručnosti. Vďaka konštrukčnému princípu stavebnice sa deti naučia základom technického myslenia a konštrukcie.

2. Stimuluje jemnú motoriku a trpezlivosť. Montáž jednotlivých dielikov pomocou skrutiek a matičiek je skvelým cvičením pre jemnú motoriku a trpezlivosť detí.

3. Kvalitný a odolný materiál. Stavebnica je vyrobená z kvalitného a odolného kovu a plastu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu.

4. Zábava a učenie v jednom. S touto stavebnicou sa vaše deti nielen zabavia, ale zároveň sa môžu naučiť niečo nové a rozvíjať svoje zručnosti.

5. Nekonečné možnosti hry. Akonáhle je hasičské auto postavené, začína skutočná zábava! Vaše deti môžu s autom zažívať nekonečné dobrodružstvo. Nechajte svoje deti objaviť svoj potenciál a rozvíjať sa pri hre s touto úžasnou kovovou stavebnicou hasičského auta.

Výhody dyslexie

Kovová stavebnica Hasičské auto 292 dielikov